SPOLEČENSKÁ KRONIKA KONCE LEDNA

0

Společenskou kroniku, která je tu pro všechny, kteří chtějí cokoli sdělit, tentokrát začínáme jedním poděkováním: Tenisová hala funguje ke spokojenosti návštěvníků. Turnov v pátek 18. ledna zasáhla zpráva o požáru tenisové haly v ulici Na Stebni čp. 2255. Zasahovalo zde celkem sedm jednotek hasičů. Díky jejich včasnému zásahu se podařilo uchránit majetek ve výši několika milionů korun. Hlášení o požáru hasiči převzali na tísňové lince ve 2.53 hodin. Když hasiči dorazili na místo, z celé střechy pokrývající dva tenisové kurty, stoupal kouř. Zhruba po hodině se hasičům podařilo požár lokalizovat. „Chtěl bych všem zasahujícím hasičům, policistům a záchranářům poděkovat, bez jejich rychlé pomoci by střecha zanedlouho po ohlášení požáru mohla být v plamenech,“ uvedl za majitele Ing. Jan Kreysa. Ten ocenil i občanský přístup okolojdoucích, kteří na stoupající dým hasiče upozornili. „Naštěstí se požár podařilo velmi záhy lokalizovat, takže škody jsou opravdu malé a my jsme už ve středu 23. ledna mohli obnovit normální provoz tenisové haly i restaurace. Ještě jednou děkuji všem, kteří se na záchraně tenisové haly podíleli,“ dodal Jan Kreysa.

VZPOMÍNKA
* K blížícímu se datu výročí náhlého úmrtí mého syna Josefa Maděry děkuji všem jeho kamarádům a přátelům, kteří na něho s láskou stále vzpomínají.
Marie Maděrová, matka

NARODILI SE
* 21. 1. 2013 Mia Fikrová z Turnova (narodila se v porodnici v Jilemnici)

ZEMŘELI
* 9. 1. Jaroslav Pilař, 72 let, Pěnčín
* 17. 1. Zdeněk Pleštil, 56 let, Bělá
* 18. 1. Vladimíra Hamplová, 91 let, Doubravice

Podpisové archy, kde svým podpisem potvrdíte souhlas se zveřejněním, jsou v Pohřební službě Křelina, Markova 310 (smuteční síň), Turnov, tel. 481 321 398.

Související články (celkem 269)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.