TRADIČNÍ SOUTĚŽ: BUDE NA ŠTĚDRÝ DEN V TURNOVĚ SNÍH?

0

Jeden kolega znalý přírodních zákonů mně sdělil, že zima už byla v říjnu a že už budeme jen čekat na jaro a pravé zimní počasí již nepřijde. Já mu ale oponoval, že sice na začátek prosince máme výběrově pěkné počasí, ale že zima přijde a užijeme si jí dosyta. Nicméně letos bude tip na počasí o vánočních svátcích velmi obtížný. Amatérské pozorovací centrum na to téma vypisuje každoročně tradiční soutěž. Otázka zní: Bude letošní Štědrý den v Turnově sníh či bude alespoň sněžit, nebo bude letošní Štědrý den bez sněhu?

Až do 14. prosince můžete posílat své tipy formou SMS nebo zavolat na tel. 603 544 715. Můžete i napsat na e-mail: Brucek.Vlastimil@seznam.cz . Tři správně tipující budou odměněni již tradičně zajímavými cenami.

Vánoční tipovací soutěž na téma jestli na Štědrý den bude, nebo nebude v Turnově sníh, každoročně již od roku 1979 vyhlašuje  APC Turnov. Soutěž má tedy již docela slušnou tradici, což potvrzuje hojná účast. Obesílají ji lidé nejen z Turnova, ale i z různých koutů Čech, a ze zahraničí. Vloni přišlo 511 tipů!

Hodně štěstí při losování!
V. Brůček, APC Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.