SPOLEČENSKÁ KRONIKA POČÁTKU SRPNA

0

Tentokrát se v pravidelné rubrice TvA sešlo hned několik poděkování. Zde jsou: Využívám možnosti vašich zpravodajských novin k tomu, abych poděkovala primáři interního oddělení Panochovy nemocnice v Turnově MUDr. Jiřímu Tomáškovi a MUDr. Diblíkové, která byla ošetřující lékařkou mé sestry Boženy Halamkové, a všem sestřičkám z tohoto oddělení za nejen zodpovědný, ale i lidský přístup k pacientovi. Děkuji. Ladislava Vokřínková

* Dovolte, abychom tímto velice poděkovali panu starostovi Pěnčína Ing. Karlu Bičíkovi, dobrovolným hasičům z Pěnčína a všem spoluobčanům, kteří nám pomáhali při odklízení následků záplavy. Děkujeme mnohokrát za vaši pomoc.
Marcela Kurfirstová, Marie Bártová, Marie a Jaroslav Naimanovi

* Chtěli bychom touto cestou poděkovat personálu turnovské nemocnice, jmenovitě Bc. Jitce Kozákové, MUDr. Danielu Pospíšilovi, MUDr. Lucii Pozdníčkové a dále celému ošetřovatelskému kolektivu oddělení následné péče za laskavou a obětavou péči a za psychickou podporu příbuzným v posledních dnech života naší milované maminky, babičky a prababičky Květušky Kroupové.
Eva Bakešová s rodinou, Václav Kroupa

* Děkuji za příkladnou péči o moji manželku Bohumilu Melichovou paní MUDr. Ester Forgačové, sestře Janě Hofrichtrové a ze služeb domácí péče sestře Zuzaně Mužíčkové.
Zdeněk Melich s rodinou, Rovensko pod Troskami

VZPOMÍNKA
* V pátek 30. srpna vzpomeneme nedožitých 70 let pana Bohumila Šonského z Radvánovic. Prosíme přátele a známé o tichou vzpomínku na skvělého člověka. Děkujeme.
Manželka Eva s rodinou

GRATULACE
* Blahopřejeme dědečkovi Antonínu Šrajerovi z Turnova k jeho 80. narozeninám. Hodně štěstí a zdraví přejí
syn Antonín a dcera Jana s rodinami

ZEMŘELI
* 3. 8. Bohumila Melichová, 62 let, Rovensko pod Troskami
* 4. 8. Lubomír Řepka, 79 let, Přepeře
* 4. 8. Jarmila Mocová, 90 let, Žižkova ul., Turnov
* 7. 8. Vladimír Huk, 82 let, Trávnice, Turnov
* 8. 8. Jaruše Fejtková, 84 let, Turnov
* 12. 8. Jindřiška Veselá, 59 let, Odolenovice
Podpisové archy, kde svým podpisem potvrdíte souhlas se zveřejněním, jsou v Pohřební službě Křelina, Markova 310 (smuteční síň), Turnov, tel. 481 321 398.

Související články (celkem 267)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.