BŘEZNOVÁ SPOLEČENSKÁ KRONIKA

0

Nyní už bohužel bez narozených dětí v turnovské porodnici, rodiče musí sami kontaktovat redakci, potom jméno nového občánka Turnova, resp. spádových obcí rádi zveřejníme (viz výzva níže v textu)… Dnešní přehled přináší ale i gratulace, vzpomínky a poděkování i přehled těch, kteří z tohoto světa již odešli. Společenská kronika je na TvA pro všechny k dispozici zdarma, stačí pouze s příslušným textem písemně či telefonicky kontaktovat redakci.


GRATULACE
* V pondělí 14. března oslavila naše maminka, paní Božena Hlubučková z Bělé, své 85. narozeniny. Přejeme vše nej…, hlavně hodně zdravíčka, příjemné a klidné stáří v kruhu Tvých nejmilejších.

Frýdštejňáci

 

VZPOMÍNKA

* Dne 18. března jsme vzpomněli nedožitých osmdesátých narozenin našeho milého tatínka, manžela a strýce, pana podplukovníka Bohuslava Vébra. Kdož jste ho znali a měli rádi, věnujte mu prosím tichou vzpomínku.

Hana Vébrová, manželka

 

* Jen kytičku na hrob můžeme ti dát, chvilku postát, tiše vzpomínat. V pátek 1. dubna 2011 uplyne 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný Jaroušek Kašpárek.

S láskou vzpomínají mamka, sestra a babička

 

PODĚKOVÁNÍ

* V sobotu 5. února nás ve věku nedožitých 61 let navždy opustil pan Josef Černík. Děkujeme všem, kdo nám projevili svou účast a soustrast.

Marie Černíková, manželka

 

* Chtěla bych tímto poděkovat panu primáři Tomáškovi a celému týmu interního oddělení Panochovy nemocnice za skvělou péči, kterou mi poskytli po dobu mé hospitalizace. Dále chci poděkovat pečovatelské službě a paní Renatě Polákové za jejich pomoc při návratu z hospitalizace.

Marie Makovská, Studentská ulice, Turnov

 

VÝZVA

V Turnově skončil provoz porodnice, což má i dopad na naši společenskou kroniku. Dosud totiž, co se týká narozených dětí, byly podpisové archy v porodnici. Nyní budou zdejší rodičky objíždět porodnice v okolních městech, porodní listy budou vystavovat tamní matriky. Narodilo se vám dítě v porodnici v Liberci, Jablonci, v Jičíně? A chcete, aby se o tom dozvěděli i ostatní? Pište na korespondenční či mailovou adresu redakce, telefonujte. Jiný způsob, jak tuto radostnou událost zveřejnit, není. Uvádějte vždy datum narození, jméno a příjmení dítěte, adresu a příslušnou porodnici. Děkujeme za pochopení… -r-

 

ZEMŘELI

* 4. 3. Olga Urbanová, nedožitých 85 let, ul. Kosmonautů, Turnov

* 7. 3. Blahoslav Beneš, nedožitých 89 let, ul. 28. října, Turnov

* 7. 3. Vratislav Patočka, 63 let, Klokočí

* 8. 3. Emílie Pleváková, 75 let, Příšovice

* 8. 3. Anna Záchelová, nedožitých 92 let, ul. Žižkova, Turnov

* 8. 3. Eva Šubrtová, nedožitých 74 let, Příšovice

* 9. 3. Karel Třešňák, 54 let, Nádražní ul., Turnov

* 9. 3. Jan Dušek, nedožitých 85 let, ul. 28. října, Turnov

* 12. 3. Oldřich Klinke, 84 let, Polní ul., Turnov

* 14. 3. František Janeček, nedožitých 83 let, Pod Stránkou, Turnov

* 14. 3. Marie Svobodová, 89 let, Volavec

Podpisové archy, kde svým podpisem potvrdíte souhlas se zveřejněním, jsou k dispozici v Pohřební službě Křelina, Markova 310 (obřadní síň), Turnov, tel. 481 321 398.

Související články (celkem 273)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.