V NÁDRAŽNÍ ULICI BUDOU V PÁTEK POLOŽENY FINÁLNÍ VRSTVY ASFALTU

0

Na základě komunikace s kompetentními pracovníky stavby přinášíme další informace o průběhu prací v Nádražní ulici a u viaduktu na Přepeřské.

Dokončení vodovodů a kanalizací potvrdilo Vodohospodářské sdružení Turnov do 15. listopadu. Nyní se intenzivně pracuje v místech křižovatky u viaduktu směrem k Prouskově ulici.

Dále začala pokládka chodníkových obrubníků před domy čp. 1076-1078. „Od domu čp. 1076 k Fučíkově ulici proběhla pokládka asfaltové vrstvy, kam byl převeden provoz, a začalo se pracovat na druhé polovině komunikace. Zároveň se bude pokládat dlažba na chodníku pro chodce u rodinných domů,“ popsala další průběh prací Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku turnovské radnice.

Ve velmi sledovaném úseku kolem viaduktu na Přepeřské je dokončena sanace mostu, pracuje se na výstavbě dešťové kanalizace. Na větvi „A“ směrem k Ohrazenicím probíhá pokládka podkladních štěrkových vrstev komunikace. V pondělí 18. listopadu bude provedena pokládka podkladních vrstev asfaltů na ploše celé křižovatky. Chodci se do podchodu na Přepeřskou dostanou až od Hotelu Beneš. Práce v tomto úseku by měly skončit ve druhé polovině prosince.

V Ohrazenicích budou dokončeny podkladní asfaltové vrstvy, ve středu a ve čtvrtek budou asfaltovány nájezdy do bočních ulic (Nerudova, Čechova, Pacltova, Tylova) a v pátek 15. listopadu budou pokládány finální asfaltové povrchy v celém úseku od Hotelu Beneš do Ohrazenic na křižovatku se silnicí I/10. Chodci do tohoto úseku vozovky nebudou smět vstupovat, komunikace bude úplně uzavřena i pro veškerý další provoz.
Výsadba stromů v Nádražní ulici začne 18. listopadu, trvalky budou sázeny na jaře.

Horní část Nádražní ulice bude zprovozněna v neděli 1. prosince, přesune se sem již veškerá autobusová doprava, průjezd v oblasti křižovatky s Přepeřskou ulicí bude řídit semafor.

(Zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová, tisková mluvčí města)

Související články (celkem 54)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.