HORNÍ ČÁSTI OHRAZENIC SE V TĚCHTO DNECH RADĚJI VYHNĚTE

0

V úterý 2. června začala naplno další etapa rekonstrukce komunikace od ohrazenického Pyrámu přes Nádražní a Přepeřskou ulici směrem na Příšovice a Svijany. Zatímco v některých částech této rozsáhlé stavby je již hotovo – třeba ve Svijanech, pracuje se nyní mj. na novém asfaltovém povrchu kolem sídliště v Příšovicích, náročný je pro řidiče průjezd z Přepeř k sídlišti Přepeřská – první část od sídliště ke Sklostroji má již nový asfaltový povrch. Samotná Přepeřská ulice je neprůjezdná, stále se pracuje na mostku u Diasu, hotové jsou ale téměř oba chodníky po stranách komunikace.

Ohrazenice – U Pyrámu

V úterý 2. června proběhlo frézování komunikace III/2797 v Ohrazenicích od nájezdu na dálnici po kruhovou křižovatku „U Pyrámu“. Komunikace nicméně zatím zůstala průjezdná, byť občas řidiči musí dát přednost stavební technice.
Úplná uzavírka v Ohrazenicích v místě sjezdu z D10 u stavebnin (bývalý autosalon Ford) je naplánována v termínu od 22. června do 20. srpna. Průjezd z Nádražní ulice směrem k Pyrámu bude ale zachován, provoz bude řízen semafory.

V Nádražní ulici od Hotelu Beneš k Ohrazenicím začala výsadba rostlin v parkovacích zálivech.
(TvA s využitím TZ města Turnov)

Mostek v Přepeřské ulici u Diasu

Nové chodníky v Přepeřské ulici

Související články (celkem 54)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.