OD PROSINCE BY MĚL BÝT PRŮJEZDNÝ ÚSEK NÁDRAŽNÍ ULICE OD HOTELU BENEŠ DO OHRAZENIC

0

Náročná rekonstrukce Nádražní ulice a silnice II/610 pokračuje i v podzimním období. Zatímco některé úseky jsou téměř hotové, jiné jsou ve vysokém stavu rozpracovanosti.

Úsek od Hotelu Beneš na hranici katastru města je z velké části dokončen. Probíhat už bude pouze výsadba zeleně a položen bude finální asfaltový povrch. „Průjezd po komunikaci od Fučíkovy ulice až k odbočce na I/10 předpokládáme od prosince 2019,“ sdělila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov. Jak dodala, stavba nyní pokračuje v katastru Ohrazenic.

Nádražní ulice

U viaduktu probíhají intenzivní práce na připojení kanalizačních řadů. „Byla osazena odlehčovací komora na části B směrem do města a dokončena byla výstavba vodovodního řadu,“ shrnula Syrotiuková.
Přímo u viaduktu byly zahájeny práce na komunikaci, finišují betonářské a obkladačské práce na zatrubnění Odolenovického potoka, probíhá pokládka optických kabelů a veřejného osvětlení, byly započaty další sanační práce na druhé straně viaduktu. Termín dokončení prací u viaduktu byl posunut na 20. prosince 2019. Je však z velké části závislý na klimatických podmínkách.

Od pondělí 14. října se další práce posunuly za viadukt směrem na Přepeřskou, kde by měly začít výkopové práce na kanalizaci. Je třeba, aby chodci v místech stavby využívali vyznačené koridory s ohledem na svoji bezpečnost. Na jaře příštího roku začnou práce na rekonstrukci komunikace od viaduktu do Přepeř, dojde také na vybudování nového chodníku od stavebnin kolem garáží a pneuservisu ke křižovatce do Nudvojovic.

(TvA s využitím TZ Zdenky Štrauchové, tiskové mluvčí města)

Prostor u viaduktu

Související články (celkem 54)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.