HORNÍ ČÁST NÁDRAŽNÍ ULICE TĚSNĚ PŘED ZPROVOZNĚNÍM

0

V posledním listopadovém týdnu finišují přípravy na zprovoznění horní části Nádražní ulice po rekonstrukci.
Komunikace od Hotelu Beneš po ohrazenickou odbočku na I/10 již má nový povrch z tzv. tichého asfaltu, bylo provedeno vodorovné značení a odborná firma zde vysadila vzrostlé jasany (trvalky budou sázeny na jaře). Doprava se sem vrátí v neděli 1. prosince.
Pracovat se ale bude nadále v prostoru u viaduktu na Přepeřské, zatím předběžně do 20. prosince. Provoz zde i nadále bude řízen semafory, a proto bude ještě k dispozici i nájezd na průtah u bývalého autosalonu v Ohrazenicích.

Na jaře 2020 začnou stavební práce na dokončení zbylých částí, a to v úseku od okružní křižovatky ve Svijanech po potraviny v Příšovicích. Práce by měly začít v dubnu. Dokončení je plánováno na červenec 2020. Dalším úsekem, který projde v příštím roce rekonstrukcí, bude část komunikace od křižovatky se silnicí III/27915 v obci Přepeře po železniční podjezd v Turnově. Práce začnou po jeho definitivním zprovoznění v květnu 2020 a dokončení kraj plánuje v listopadu téhož roku. Bude také dokončována rekonstrukce silnice III/2797 od mostu přes železnici přes kruhovou křižovatku na Pyrámu po odbočku na D10 v Ohrazenicích. Zde stavební práce potrvají od dubna do listopadu 2020.

Horní část Nádražní ulice směrem do Ohrazenic

V sobotu 30. listopadu má být po rekonstrukci také zprovozněna opravená část mostu na průtahu Turnovem.

Přes zimu bude průtah městem opět průjezdný bez omezení, práce tady začnou opět na jaře na druhé polovině.

Související články (celkem 54)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.