ZIMNÍ SEZONA V MAŠKOVCE JE U KONCE. AREÁL SE ZAČNE PŘIPRAVOVAT NA LÉTO

0

Provoz zimního stadionu Ludvíka Koška bude v této sezoně ukončen 1. dubna. „Letošní návštěva na veřejném bruslení bude atakovat hranici dvaceti tisíc lidí, což je podobné číslo jako vloni. V 203 dnech provozu jsme veřejnosti nabídli celkem 460 hodin veřejného bruslení. Průměrná doba využití zimního stadionu je 11,95 hodin – tedy myšlen čistý čas využití za den bez provozu rolby,“ vypočítává manažer areálu Tomáš Špinka.
Obecně lze podle něho říci, že návštěvnost v této sezoně kopíruje tu loňskou. Vloni bylo v lednu méně lidí, protože byl sníh a mohli se tak věnovat jiným sportům, letos zase naopak byl útlum během jarních prázdnin v únoru, což byla prakticky jediná doba v letošní zimě, kdy jsme si v podhůří mohli zalyžovat.

I tuto sezonu byl o veřejné bruslení zájem

Těsně před ukončením provozu zimního stadionu by se ještě mělo konat „rozlučkové“ hokejové utkání mezi HC Turnov 1931 a Starou gardou Bílých Tygrů Liberec, zatím ale není úplně jasné, jestli se zápas bude moci termínově uskutečnit.

V každém případě se areál od dubna bude chystat na letní provoz. „Koupaliště bude připraveno v pátek 25. května. Bude-li teplo, otevřeme. Jinak bez ohledu na počasí zahájíme provoz na koupališti v pátek 1. června,“ dodává Špinka.

Nejbližší akce v areálu Maškovky:
* 28. dubna – Český ráj dětem – zahájení turistické sezony
* 26. května – O pohár starosty Turnov – 3. ročník závodů in-line bruslí

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.