MUSICA FORTUNA NATOČILA VÁNOČNÍ VIDEOKLIP

0

Jaká byla letošní sezona smíšeného pěveckého sboru Musica Fortuna z Turnova? Takovou jsme opravdu ještě nezažili… Zahájili jsme ji s heslem: Zpíváme dál – ono se uvidí. Nikdo z nás nevěřil, že máme před sebou rok bez jediné veřejné produkce – bez našich koncertů – bez našich věrných fanoušků a posluchačů! Bohužel s ohledem na vládní opatření v boji proti onemocnění covid-19 zatím není možné pořádání pěveckých vystoupení, takže tradiční adventní turné v kostelech s vyvrcholením v městském divadle musíme letos s velkou lítostí oželet.

I Musica Fortuna musela přejít do režimu online! Pondělní zkoušky nahradily pravidelné videokonference. Není to ono, ale aspoň něco. A tady také vznikl nápad vytvořit náš první videoklip. Vznikl amatérskou svépomocí, proto velké díky každému z této super party lidí, neboť se opravdu podařilo zapojit všechny a video natočit. Finální podobu má na svědomí Honza Touš.
Vybrali jsme naši srdeční záležitost – vánoční koledu „Vždyť jsou Vánoce“, která nemůže chybět na žádném našem adventním koncertu! Nyní video pouštíme do světa…

Chtěli bychom touto cestou sdílet adventní čas zpívání se všemi, se kterými bychom se jinak potkali naživo, a také pozdravit alespoň na dálku všechny naše spřátelené sbory v cizině.

Přejeme všem klidnější a pohodovější časy, pevné zdraví a hlavně víru, že zase brzy nastane čas na společné setkávání. Vždyť jsou Vánoce… krásné svátky vám všem!
Za Musiku Fortunu Blanka Blažková

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.