DUBNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Na nadcházející období jsem použil výklad z tzv. Kosmických paprsků, a to na každou oblast života zvlášť. Dubnu vládne jantarový paprsek obnovení a znovuzrození, což říká, že lze čekat měsíc plný lásky, nových plánů a projektů a také transformaci v životních vztazích. Pojďme se tedy na jednotlivé oblasti podívat podrobněji.

Nad partnerskými vztahy spolu s jantarovým paprskem v dubnu vládne paprsek tajemna, znamená to, že pokud se v tomto období zamilujeme, je velká šance, že vztah vydrží dlouhodobě. Ovšem pozor: Paprsek znovuzrození ukazuje také, že pokud nejste ve vztahu spokojeni již delší dobu, je duben vhodný pro rozchod a oba partnery tak čeká do budoucna příslib nového kvalitnějšího vztahu. Týká se všech astrologických znamení kromě kozorohů a vodnářů. Osoby narozené ve znamení panny, střelce a raka pokud v dubnu počnou dítě, bude mít jejich potomek mimořádné umělecké a duchovní vlohy.

Rovina hojnosti na duben je zastřešena kosmickým paprskem duhy, což ukazuje všestrannost a dobré období pro začátek podnikání, změnu zaměstnání nebo naopak ukončení zaměstnaneckého poměru předchozího, kde jsme nebyli spokojeni. Zejména kolem dubnového úplňku je vhodné nadřízeného upozornit, že by vaše práce měla být lépe finančně oceněna. Tady mají největší šanci ryby, blíženci, lvi a štíři.
Kosmický paprsek duhy je univerzální pro lehký hazard. Větší šanci máte, budete-li dávat jako kombinaci čísel data narození člověka z vaší rodiny, který již nežije a kterého jste měli rádi. Ocitnete-li se v dubnu náhodou v Brně, kupte si los, to je rada zejména pro býky, berany, panny a váhy.

Přírodním živlům vládne na duben spolu s jantarovým paprskem paprsek fialový, což slibuje klidnější počasí s menšími teplotními výkyvy než tomu bylo ve druhé polovině března. Pokud se někde objeví silný vítr, liják, kroupy nebo podobné neřesti, nebudou mít plošně významný charakter a budou vázány na lokální přeháňky a bouřky, které ovšem bývají v posledních letech často také silné. Můžeme je očekávat zejména ve druhé polovině měsíce.

Pokud chcete již nyní cestovat, tak duben je vhodný pro cestování letadlem, autem nebo na kole. Berani, střelci a ryby by měli být opatrní při jízdě na motorce a ostatní znamení při práci v malých výškách, kde jim hrozí pády, v lepším případě naražený zadeček, v horším třeba i těžší výron nebo zlomenina. Univerzální země pro odpočinek jsou v dubnu pro všechna astrologická znamení Slovensko, Srí Lanka a Madeira. Nevhodné je Finsko, Turecko a Maroko.
Pokud byste chtěli se rychle vdávat nebo ženit, tak duben je vhodný měsíc pro svatbu, a to zejména v pátek nebo v neděli.

Zvýšenou únavu mohou v dubnu pociťovat hlavně vzdušná znamení jako vodnáři, blíženci a váhy. Zvýšený počet chřipek, angín a podobných onemocnění hrozí kolem dubnového úplňku, poslední víkend v měsíci nepřeje alkoholickým radovánkám. Zde budeme citlivější a snáze se dostaneme do „opičího“ stavu.

Příjemnou jarní pohodu přeje
Vlastík Brůček
t. 603 544 715
brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.