VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA PRO ROK 2010

0

Rok 2010 bude pro většinu z nás obdobím změn a záleží pouze, z jakého konce je uchopíme. Je to rok, který symbolizují v tarotovém trigonu karty Mág, Věž a Vůz, což je seskupení, které nám dává velké možnosti uplatnit ve svůj prospěch a prospěch druhých nabyté schopnosti a šikovnost… Je tu také jedna vážná skutečnost, která stojí za povšimnutí: Stejně jako v minulých letech, tak i v závěru roku 2009 došlo k podivnému jevu v Praze. Nyní se nezastavil orloj, jako minule, ale téměř celou hodinu mezi 16. až 17. hodinou navečer se díky banální mechanické závadě otáčel bez přestání. Z racionálního hlediska je to „prkotina“, z duchovního pohledu významné upozornění.

Dovolte mi jej rozkódovat: Protáčející se orloj mezi 16. až 17. hodinou = uvolnění živlů v 6. až 7. měsíci následujícího roku, především živlů vzduchu a vody. To představuje větry, které nebudou pod kontrolou a mohou pustošit krajinu i majetky lidí, vodu, která se vymkne kontrole, deště, které budou bičovat zemský povrch. Dokonce protáčející se orloj vykazuje upozornění i na nespoutané pozemní vodní zdroje – protržené hráze a podobně, a to zejména v jižních a západních Čechách.

Rok 2010 je obdobím pro nové projekty a změny zaměstnání, je to rok všeobecně vhodný pro nové začátky, a to i ve vztazích atd. Máte-li nefunkční partnerský vztah, ve kterém se trápíte, nenechte se ovládnout emocí strachu a v roce 2010 to změňte a začněte žít podle svého.

 

Skomírá-li vaše firma a nejste-li spokojeni v zaměstnání, změňte to, ukončete činnost firmy a začněte s něčím novým.

 

Toužíte-li již dlouho po něčem důležitém, co jste si doposud nesplnili, v roce 2010 to uskutečněte (nemovitost, cestování, početí dítěte, svatba, práce v zahraničí, redukce váhy…). I v těchto případech je nový rok vhodný pro takovéto změny a riziko, že vám nevyjdou k vaší spokojenosti, bude minimální.

 

Vše dobré a ještě lepší v tomto roce vám přeje  

Vlastík Brůček, terapeut a věštec, tel. 603 544 715

brucek.vlastimil@seznam.cz

www.brucektarot.cz  (stránky budou zprovozněny v nejbližších dnech)

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.