ÚNOROVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Budeme-li testovat, co nám v únoru ukazují hvězdy a karty, zjistíme, že tomuto měsíci vládnou karty Hvězda, Poslední soud, Viselec, Mírnost a Poustevník. Znamená to tedy, že celkově lze v únoru očekávat poměrně poklidný vývoj prakticky ve všech oblastech života a pouze malé výkyvy mohou určitým způsobem narušit tento stav. Upřesním to.

Karta Poslední soud je jediná, která ukazuje na skryté a do jisté míry těžko ovlivnitelné situace, které lze očekávat. V oblasti přírodních anomálií je kritická druhá dekáda února, kdy se mohou objevit větší výkyvy v počasí, vrátí se zima a také zvýšené riziko nehod na silnicích, ale i v železniční nebo letecké dopravě. Zvýšená nemocnost hrozí také ve druhé polovině měsíce, a to zejména osobám narozeným ve znamení Vodnáře, Blíženců nebo Vah.

Co se týká partnerských vztahů, lze očekávat spíše poklidný vývoj a toto období je vhodné k posilování toho, co partnery spojuje a ne toho, v čem jsou rozdílní. Kromě Kozorohů a Štírů se to týká všech astrologických znamení. Pokud chcete v únoru vstoupit do stavu manželského nebo počít dítě, je to také vhodné období, zejména pro ročníky 1977 až 1982.

Pro lehký hazard je únor průměrně vhodný. Čekejte spíše drobné výhry. Šanci mají zejména Střelci, Ryby, Lvi a Panny. Šťastná čísla všeobecně pro tento měsíc jsou 7, 13,  21, 22, 24 a 25.

Drobné partnerské neshody více hrozí také v polovině měsíce, a to zejména Beranům, Býkům, Rakům a Pannám. Ale jak již bylo řečeno, únor spíše tlumí hroty sporů, takže příliš rozchodů neočekávejme.

V minulé věštírně jsme si povídali, jak by měla dopadnout volba prezidenta a jaká s tím jsou spojená případná rizika. Přímý výklad na tuto otázku vyšel jednoznačně: Síla, Mág a Velekněz – to znamená, že by se měla potvrdit volba Václava Klause. Případné překážky ve formě náhlé nehody, nemoci, či jiného vlivu, který by mohl tento scénář narušit, se objevily až v deváté kartě v systému řada (Ďábel), což představuje minimální riziko, které se prakticky nenaplní.

Pohodový měsíc přeje Vlastík Brůček
brucek.vlastimil@seznam.cz , t. 603 544 715

Pozn. red. TvA: V pátek 8. února vyjde v časopise Spirit obsáhlejší rozhovor s autorem této věštírny na téma záhad kulových blesků, tropických bouří a dobrodružných cest za nimi.

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.