LEDNOVÁ VĚŠTÍRNA ANEB CO NÁM PŘINESE NADCHÁZEJÍCÍ ROK 2008?

0

V pravidelné věštírně se s věštcem a senzibilem Vlastíkem Brůčkem podíváme do roku 2008. Jaký bude? „Vyložíme-li si tarotový obrazec na otázku, co nás čeká v nadcházejícím roce, vyjdou nám následující karty: Mág, Hvězda, Věž, Slunce a Spravedlnost. Celkově to znamená, že rok 2008 bude silně emočním obdobím, kdy je vhodné využít svůj inteligenční a duchovní potenciál ku prospěchu sebe i ostatních,“ uvádí Brůček.

Karta Věž je ale podle něho varováním před přílišným prosazováním svého ega a necitlivostí. Zde by, zejména v rovině partnerských vztahů, hrozilo riziko krizí a rozchodů. „Karta Spravedlnost velmi nabádá, abychom v tomto roce více než kdy jindy dbali na rovnováhu ve svém nitru, mezi blízkými ale i v okolní přírodě. Jinak bude docházet k nečekaným zvratům a ztrátám,“ přibližuje terapeut.

Rok 2008 je také rokem zvolení nového prezidenta. Podle Vlastíka Brůčka by se jím měl stát opět Václav Klaus, ovšem konstelace prý ukazují sice na malé, ale přesto riziko nečekaného překvapení v podobě úrazu, či nemoci, která může tento scénář narušit. Vývoj věštec upřesní v únorové věštírně.

Leden vychází v karetním obrazci následovně: Velekněz, Smrt, Viselec, Kolo štěstí a Mírnost. Co to naznačuje? Z hlediska přírodních vlivů by měla zima pokračovat, ovšem karta Smrt věští náhlé nečekané změny počasí – kalamity, náledí, větry a podobně. Nicméně neměli bychom se pohybovat v extrémních výkyvech – karty Velekněz a Mírnost zklidňují tyto projevy.

Kozorohům, Vodnářům a Blížencům nese karta Kolo štěstí zisky a mají období vhodné pro nové projekty, změny práce anebo lehký hazard.
Ryby, Štíři a Panny jsou více pod vlivem karet Viselec a Mírnost, což znamená naopak nedělejte zásadní změny v životě a leden prožijte více v odpočinku a pohodě. Užívejte si sněhu, sexu nebo romantiky u exotického moře.
Váhy, Střelci a Berani by měli být opatrní více na své zdraví. Hrozí jim oslabení imunity a zvýšená citlivost na záněty dýchacích a močových cest, případně drobné neurocirkulační problémy. Jezte více vitamínů, dbejte na dostatečný spánek a dobou životosprávu.
Býci, Blíženci a Lvi naopak mohou více uplatnit svou emoční inteligenci a fyzickou sílu. Je dobré sportovat, navštěvovat kulturní akce a vůbec posilovat rodinu a partnerské vztahy. Tato znamení mají v lednu největší šanci si nalézt novou lásku, či překonat partnerskou krizi ad.

„Všeobecně v lednu jsou šťastné dny 4., 17., 22. a 31., šťastná čísla pro lehký hazard jsou 13., 26., 28. a 31. leden je vhodný pro početí dítěte kromě Lvů a Panen pro všechna ostatní znamení. Krásný rok 2008,“ přeje Vlastík Brůček.

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.