KVĚTNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

A je tu květen, pro většinu z nás měsíc jarního rozjímání, prací na zahrádkách a také období lásek, seznamování a nových románků. Podívejme se tedy na tento měsíc lásky z pohledu jednotlivých astrologických znamení trochu podrobněji:Berani budou mít v květnu sice velké ambice se seznámit, ovšem budou mít smůlu na trvalejší vztah. Spíše se bude jednat o krátkodobé záležitosti; pokud se jeden z páru více zamiluje než je zdrávo, o to více bolestivější bude vzpamatovat se z rozchodu.

Býci budou sentimentální a budou vzpomínat na lásky minulé (zejména pánové).Občasná „depka“ je řešitelná tím, že se více budou věnovat dětem a se svou současnou partnerkou vyrazí někam na prodloužený víkend.

Blíženci: Letos v květnu jim budou vládnout emoce! Jednou nahoře, jednou dole. Ve stabilních párech hrozí občasné hádky kvůli penězům a výchově dětí, u volných partnerů zase jen povrchní vztahy, založené spíše na sexuálním prožitku než na vytvoření hlubšího harmonického vztahu do budoucna.

 

Raci mají v květnu naopak šanci na nalezení trvalé známosti, a to zejména u ročníků 1981 až 1988 a 1961 až 1969. Případná svatba tento měsíc je také zárukou šťastného a trvalého vztahu, přestože podle některých pověr se květen pro vdavky příliš nehodí.

 

Lvi mají v květnu k seznámení vhodné období zejména od úplňku dále k novoluní. Lvice – nevybírejte si partnery mladší než jste vy, a pánové, narození ve Lvu, zase naopak starší partnerky. Pro posílení vztahu je vhodná cesta lodí, a je jedno, zda to bude pramice někde na Žabakoru nebo zaoceánský kolos.

 

Panny: Pozor na květnové rozchody. Chcete-li se se svým partnerem či partnerkou rozejít, tak to neřešte tento měsíc. Hrozí vám nejen hádky, ale případně i zdlouhavá občansko-právní jednání.

 

Váhy se v květnu nejlépe seznámí venku v přírodě nebo v hromadných dopravních prostředcích. Jste-li žena, nechejte se trochu dobývat a buďte tajemná. Nyní máte příležitost tímto způsobem chování zaujmout. Jste-li Váha – muž, tak svůj protějšek nejvíce zaujmete romantikou někde u vody, zakončenou stylovou večeří a značkovým vínem.

 

Štíři budou v květnu trochu tápat. Pokud hledají nový vztah v tomto období, pak jedině tehdy, když překonají strach z případného odmítnutí. Jinak je lepší si počkat s novými láskami na pozdější měsíce.

 

Střelci: Pozor, abyste se nezamilovali do svého profesora, vedoucího a podobně. Bylo by to jistě úžasné, ale jen na krátkou dobu. Pak by z toho byly velké slzičky nebo opíječka s kamarády, to pokud jste muži.

 

Kozorozi stejně jako Střelci v květnu lásku na trvalý vztah příliš nenaleznou. Maximálně dobré kamarádství nebo přátelství. Skutečná láska přijde později.

 

Vodnáři mohou překvapit svůj stálý protějšek novým, krásně praštěným nápadem, který příjemně vybočí z již zavedených pravidel partnerského života. Nezadaní mají v květnu zase velkou šanci se seznámit.

 

Ryby budou v květnu lehce nedůvěřivé k navazování nových vztahů. Větší šanci mají páry, kde je větší věkový rozdíl (10 a více let). Tento měsíc ale není vhodný k seznamování se s cizinci a v cizině. Ve stálých rodinách bude vše probíhat celkem v poklidu, pouze je-li zde Ryba – muž, bude mít větší sklony si tajně na PC nebo v televizi pouštět erotiku a porno, což ale nebude rušivé pro vztah, protože ho to brzy přestane bavit a zjistí, že doma má to pravé zlatíčko… 

 

Tak všem přeji krásný květen plný lásky. A pánové, nezapomeňte tu svou nejmilejší  na prvního máje políbit pod rozkvetlou třešní!

 

Vlastík Brůček, terapeut a věštec
brucek.vlastimil@seznam cz

t. 603 544 715

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.