PRÁZDNINOVÁ VĚŠTÍRNA TENTOKRÁT PRO VŠECHNA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

0

Je to tady, nastává období prázdnin a dovolených, a proto se podívejme, co můžeme v létě očekávat dobrého, jak můžeme méně dobré vyhlídky eliminovat a vůbec, co nám říkají na téma prázdnin a dovolených karty a hvězdy.Pokud jste narozeni ve znamení Berana, pak byste měli prázdniny prožít aktivně a bez vážných úrazů. V srpnu budete citlivější na hádky a snadno se vytočíte. Nicméně dva letní měsíce by pro vás měly proběhnout celkem hladce.

Býci. Pozor na dolní končetiny! Hrozí drobné úrazy při jízdě na kole, na zvířeti a při práci na zahradě. Pokud vyjedete do Středomoří a nejste-li zadaní, očekávejte romantickou lásku, která poznamená váš další život.

Blíženci. Buďte opatrní na doklady a peníze zejména v Irsku, Itálii, Turecku a Španělsku. Na Krétě se vyvarujte pojídání zmrzliny zelené barvy! Jste-li se svým protějškem déle jak čtyři roky ve vztahu, je právě léto vhodným obdobím pro početí dítěte s větší šancí na holčičku.

Raci. Zdá se, že stejně jako Berani i vy proplujete prázdninami bez větších výkyvů. Pouze toto období není vhodné pro změny zaměstnání a otevírání nových projektů.

Lvi. Chcete-li jet na dovolenou nově zakoupeným automobilem do Chorvatska nebo Bulharska, čekají vás na cestách problémy zejména na přelomu července a srpna, a to hlavně technického charakteru, případně vykradení nebo odcizení vozidla. Je naopak vhodné v létě investovat do nemovitostí a do komoditních burzovních operací.

Panny. Můžete-li jet na dovolenou bez dětí, udělejte to. Posílíte tak svůj vztah s partnerem (partnerkou) a děti budou mít nečekanou změnu. Paradoxně pokud neodcestujete, máte větší sklon k virózám dýchacích a močových cest v první polovině července a v závěru srpna v České republice.

Váhy. Nastává čas k bilancování a v srpnu si určitě dopřejte relaxaci u moře, na horách nebo v termálních lázních. Chcete-li navázat partnerský vztah, nevybírejte si protějšek, který je starší než vy (pro muže), resp. mladší než vy (pro ženy).

Pro většinu Štírů bude období prázdnin spíše tvůrčím a pracovním obdobím a je lepší si pro odpočinek vybrat až konec léta nebo podzim. Pozor při jízdě na motorce na drobné úrazy a důležitá obchodní jednání v období prázdnin směřujte nejlépe na první a poslední týden července nebo srpna.

Střelci. Buďte zejména v červenci opatrní na své děti, pokud jim je méně než 12 let. Hrozí jim více než kdy jindy drobné pády, boule, odřeniny apod. Vy samotní až na tento detail byste měli jinak prožít prázdniny v poklidu a ne-chat veškerá důležitá rozhodnutí až po dovolených.

Pro Kozorohy je vhodné si vybrat dovolenou na počátku léta a strávit ji nejlépe na horách, na řece nebo netradičně třeba výcvikem létání, skokem na padáku, potápěním nebo expedicí za polární kruh. Ve druhé polovině léta je zase vhodné období pro zhodnocení svých schopností v práci a podnikatelských aktivitách.

Vodnáři by měli léto užívat nejlépe romanticky ve spojení voda – les. Je to období vhodné pro navazování nových lásek i pro početí potomka. Hrozí ale konflikt s rodiči nebo příbuznými zejména kvůli majetku. Jinak celkem pohoda.

Ryby budou po celé léto více citlivější na partnerské neshody a případný rozchod s partnerem (partnerkou) bude pro ně v období prázdnin dost bolestivý. Naopak léto je pro ryby velmi vhodným obdobím pro uměleckou tvůrčí činnost. Malujte, napište přes léto knihu, skládejte písničky, fotografujte atd.

Tak a to je vše. Každý z vás se zde v jednom znamení určitě najde. Krásné pohodové prázdninové dny!

Autor:
Vlastík Brůček, věštec a terapeut
t. 603 544 715
brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.