PROSINCOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA ANEB NAKUPUJTE DÁRKY PODLE ASTROLOGICKÝCH ZNAMENÍ

0

Poslední měsíc roku je hlavně obdobím nadílek. Nejprve těch skromnějších kolem Mikuláše a následně těch hlavních – vánočních. Přemýšleli jste někdy o tom, jak nákup dárků přizpůsobit astrologickým znamením obdarovávaných? Pokud ne, pokusím se vám nyní trochu poradit. Jak tedy nakupovat letos na Vánoce dárky podle znamení zvěrokruhu?

Je-li obdarovávaný narozen ve znamení Berana, letos mu největší radost udělají sportovní potřeby, mobilní telefon nebo kniha o přírodě. Je-li dotyčný starší 45ti let, pak jak mužům tak i ženám uděláte radost zakoupením dárkového poukazu na výběr luxusního módního zboží.

 

Pro Býky jsou letošní Vánoce velmi citlivým obdobím. Určitě je nezklamete dárkem v podobě zájezdu do lázní nebo exotické destinace, mužům udělá také radost kutilské náčiní nebo sexyhračky. Dětem kromě klasické knížky se hodí také horské kolo nebo tajemný dárek na tajný výlet uskutečněný nejpozději do konce roku.

 

Blíženci ocení netypické trávení Vánoc třebas na horách, nebo v teple u moře, ovšem kromě toho jim uděláte radost šperkem nebo permanentkou do posilovny či saunového světa s vířivkami.

 

Rakům se o letošních Vánocích zavděčíte kvalitním kuchyňským nádobím, živým zvířátkem nebo nabídkou k sňatku. Děti navíc ocení hlavně dřevěné hračky nebo počítačové hry.

 

Lvi a Lvice budou spíše sdělovat, že nic moc nechtějí a nepotřebují, proto jim nadělte něco netypického – partnerům třeba dýmku (i vodní), partnerkám ledové nebo slámové víno a podobně. Určitě také dobře zabere dárek v podobě společenské hry od člověče nezlob po kuželky.

 

Panny se o Vánocích rozzáří hlavně nad obálkou s penězi a zájezdem kamkoliv. Ale pozor, pokud jde o ženy, je období Vánoc vhodné pro početí děťátka s tím, že opožděný dáreček si vyzvednete z porodnice někdy na sklonku léta příštího roku. Platí hlavně pro ročníky 1972 a 1978 až 1985.

 

Váhám uděláte letos velkou radost dobrým jídlem a v případě mužů technickými věcmi od kutilského nářadí po auto, motorku a podobně. Ženy budou tajně očekávat hlavně abonentku na kulturní představení, květiny nebo ozdobu na tělo od zlata až po jednoduché ale hezké předměty ze dřeva nebo minerálů.

 

Štíři ocení hlavně praktickou elektroniku do domácnosti od televize přes PC až po myčku, či novou lednici. Uspěje také kniha, hlavně klasické výpravné pohádky, a to i u dospělých. U nich také sex při svíčkách nebo u krbu poté až děti usnou…

 

Střelci budou mít o Vánocích nejsnazší situaci – tady uspěje prakticky cokoliv od kosmetiky až po drahé výrobky z jakékoliv oblasti. Přesto bych doporučoval vybírat hlavně hodně dárků za menší ceny v papírnictvích, drogeriích nebo prodejnách CD a DVD.

 

Kozorohům udělá dobře hlavně dámská a pánská kosmetika, nový přenosný PC, lyže, kniha o zdraví a zdravém způsobu života. Potrpí si také na voňavé barevné svíčky.

 

Vodnáři budou tajně doufat, že je obdarujete knihou o přírodě nebo vesmíru, případně jim nadělíte dárkový poukaz v osvědčené stylové restauraci. Dobře zabere také zájezd (lázně, exotika) a jakékoliv dárky z recese až třeba po poukaz do nočního klubu.

 

Rybičky se zase budou nejvíce těšit na romantické dárky, ocení například DVD na toto téma nebo vámi osobně vyrobený dárek. Kupodivu dobře se uplatní také poukaz na zkrášlení těla (oči, zuby, prsa ad). Děti narozené v Rybách také ocení živé zvířátko, případně sportovní náčiní od samurajského meče přes repliky střelných zbraní až třebas po čtyřkolku.

 

Tak a je to. Ať již budete toto doporučení brát vážně, nebo je z části, či si řeknete – co to ten Brůček zase píše, přeji vám všem radost pod vánočním stromečkem a radost a dobré zdraví i do roku příštího. Ten určitě nebude pouze jednoduchou dvanáctiměsíční procházkou růžovým sadem, ale o tom, co nám konkrétně přinese a jak případným jeho nástrahám čelit, si povíme na těchto stránkách až začátkem ledna…

 

Vlastík Brůček, terapeut a věštec

 APC Turnov, tel.                603 544 715        , e-mail:brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.