DUBNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Máme tu jaro, počasí ukazuje svoji vlídnou tvář, a tak naše aktivita po zimním útlumu stoupá. Jaké živly budou ovlivňovat v dubnu jednotlivá znamení? Berani a Panny budou zejména pod vlivem živlu éter, to znamená, že by měli dbát na svůj duchovní růst a hledat nové lásky. Pro zadané je tu místo pro větší romantiku a hledání nových cílů a plánů.


Býci a Váhy
budou v dubnu ovlivňováni zejména živlem oheň, a to znamená, že by měli mít pod kontrolou více své emoce a musí pečlivě vážit slova a skutky. Oheň ale dává také mimořádnou vytrvalost a sílu dokončit započaté projekty a vypořádat se s těžkostmi. Je tu i vhodná doba pro zdravou fyzickou zátěž a posilování kondice vodními a míčovými sporty.

 

Na Blížence a Vodnáře bude v dubnu významně působit země. Tento živel výrazně posiluje rodinné vztahy a spořivost. Jde o vhodné období pro urovnání partnerských sporů, svatbu, početí dítěte a také pro investice do výhodných komodit, zejména nemovitostí. Méně v dubnu utrácejte za nákupy.

 

Ryby a Štíry v dubnu významně ovlivní voda. Ta probouzí invenci a intuici, ale také sklon k melancholii a depresím. Doporučuji více se obklopit blízkými lidmi, hodně hovořit o svých citech a trápeních a také se více zaměřit na děti a program s nimi. V tomto období také budete mít větší sklon k únavě a virózám. Pomohou bylinky.

 

Raci a Kozorozi si užijí vzduchu. Tento živel jim dává velké možnosti odpoutat se od zavedených všedních dnů. Vycestujte na hory nebo k moři, navazujte nové kontakty a snažte se řešení zásadních věcí odsunout na pozdější dobu. Vzduch vám dává možnost i nečekaných finančních zisků z lehkého hazardu, nebo i nečekaného dárku či veřejného ocenění. Žijte v dubnu více svůj život a ne život jiných lidí, a dopřejte si více požitků než jindy.

Nezapomněl jsem ani na Lvy a Střelce, u nich se ale vlivy živlů v dubnu natolik prolínají, že není výrazný ani jeden z nich. Znamená to jediné: Rozhodujte se tento měsíc vždy ve stylu „chci“, nikoli „chtěl bych“. Jakékoliv přání nebo myšlenka takto zvizualizovaná se vám snáze splní. Střelci – buďte opatrní na ztráty peněz a dokladů, Lvi – nepřehánějte alkoholové dýchánky!

 

Krásný a pokud možno bezproblémový duben!

Vlastík Brůček, terapeut a věštec, brucek.vlastimil@seznam.cz, t. 603 544 715

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.