LISTOPADOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Předposlední měsíc roku se již často vyznačuje plískanicemi, inverzí a chladem, a proto je velmi dobré si každodenní životní rytmus obohatit tak, abychom se vyhnuli rodinným hádkám, depresím, melancholii a únavě z návalu práce. Podívejme se tedy, jak a pro která astrologická znamení je ta která aktivita nejvhodnější.

Osoby narozené ve znamení Berana a Kozoroha na tom budou vcelku poměrně dobře a příliš se nebudou potýkat se ztrátou vitality. Je ale nutné být na pozoru v rodině, kde hrozí hlavně v první polovině měsíce napětí s rodiči, a to kvůli majetku. Veškerá rozhodnutí ohledně zásadních investic proto ponechte na pozdější dobu.

 

Býci jsou v listopadu ohroženi více než kdy jindy chorobami dýchacích a močových cest a vůbec posilování imunity je v tomto období pro ně velmi vhodné. Doporučuji kolo, teplé moře, jógu a vášnivý sex .

 

Blíženci a Vodnáři budou prožívat listopad velmi rozkolísaně. Kolem úplňku hrozí více emocí, proto je nenechávejte v sobě a pusťte je ven. Když se budete chtít radovat, radujte se, bude-li se vám chtít plakat, vyplakejte se, budete-li mít v sobě nahromaděnou agresi, vyvztekejte se, ale ne na lidech. Agresi je vhodné vybít vůči věcem a zemi, pak se nám nevrátí a neohrozí nás (štípat dříví, boxovací pytel atd.).

 

Raci a Lvi by v listopadu měli zkusit nové vztahy a je také vhodná doba pro urovnání vztahů současných, pokud jste rozhádaní. Ve druhé polovině měsíce pozor na bolesti zubů a bolesti zad.

 

Váhy v listopadu projdou pokušením a hrozí nové lásky a nevěry vůči partnerovi, a to zejména u ročníků 1961 až 1965 a 1972 až 1988. Takové nové vztahy ale nebudou mít budoucnost.

 

Štíři budou v listopadu většinou v pohodě a je dobré se více zaměřit na koníčky a rodinu. Sklon k melancholii a smutku bude silný uprostřed měsíce. Možná se ozve bývalá láska a vám to způsobí bolest a touhu se setkat. Alespoň zavolejte. Splín vás poté opustí.

 

Střelci by si měli pořídit v listopadu cokoliv nového, neboť jim to udělá radost a to i na delší čas (auto, zvířátko, nového partnera apod.). Pozor na drobné úrazy při sportování a domácích pracích!

 

Ryby a Panny by měly více v tomto období pečovat o své tělo a duševní rovnováhu. Je vhodná návštěva kosmetického salónu, divadelního představení a podobně. Pokud máte děti, hrozí vám s nimi větší neshody a napětí. Uplatníte-li ve výchově větší nadhled a pokoru, výrazně pomůžete formovat jejich zdravý psychický vývoj, a to nejen v listopadu.

 

Pro lehký hazard je listopad vhodný více než jiné měsíce. Chcete-li hrát například sportku, tak si vyberte čtyři sudá a dvě lichá čísla, jejichž součet dá dohromady 140 nebo 220.

 

Pro početí dítěte je listopad také vhodným měsícem prakticky pro všechna znamení zvěrokruhu. Dítě počaté kolem listopadového úplňku nebo novoluní bude mít velmi výrazné umělecké a sportovní nadání.

 

Chcete-li uniknout ospalým podzimním dnům, věřte, že nejvhodnějšími destinacemi jsou v listopadu Malajsie, Egypt, Kapverdské ostrovy a Maďarsko (zejména termální lázně).

 

Vlastík Brůček

tel.  603 544 715 , e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.