ZÁŘIJOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Vrchol léta máme za sebou a před sebou devátý měsíc v roce. Co od něho můžeme očekávat? Bude to období, které přinese jak hezké dny babího léta na počátku a konci měsíce, tak větší srážky a rozmary počasí zejména v jeho polovině. A co my, lidé? Z pohledu nemocnosti je září rizikovější zejména pro osoby narozené ve znamení Vodnáře, Berana a Štíra, lze očekávat větší sklon k nemocem dýchacích a močových cest a také k únavě. Proto je vhodné více odpočívat a posilovat imunitu správnou životosprávou, pravidelným sexem a vycházkami do přírody.

Býci a Střelci jsou v září zase citlivější na rozchody s partnerem (partnerkou), proto, můžete-li, ponechte takováto zásadní rozhodnutí na pozdější měsíce roku.

Ryby, Kozorozi a Váhy mohou v září očekávat naopak výhodné podmínky pro investování zejména do cestování, komoditních burzovních operací a do nemovitostí. Vhodné jsou zejména úterky a čtvrtky a sudé, nikoliv liché datumy.

Panny a Blíženci mají v září velmi dobré podmínky pro navazování nových partnerských vztahů a spolu se Lvy a Berany také vhodné podmínky pro početí potomka. Například početí dítěte v den úplňku v přírodě dává velké šance na vícečetné těhotenství.

 

Z pohledu lehkého hazardu je září měsícem vhodným hlavně pro soutěže, kde se dají vyhrát věcné ceny, zejména luxusní kosmetika, elektronika, zájezd, hodnotná kniha, šperk apod. V číselných loteriích mají větší šanci na výhru pouze Panny a Vodnáři. Pozitivní číselná kombinace je pro září 1, 7, 10,13, 22 a 24.

 

Pokud chcete jet na dovolenou na konci léta, nejvhodnější destinace pro načerpání nových sil jsou Španělsko, Egypt, Kypr, Srí Lanka a Surinam. V Čechách jsou to východní Krkonoše, Beskydy, Javorníky a Luhačovice se svými lázeňskými procedurami.

 

Září je také měsíc, kdy začíná školní docházka. Všeobecně můžeme konstatovat, že nejlépe se aklimatizují na nové podmínky víceméně všechny děti, a to bez větších psychických výkyvů. U kluků narozených ve znamení Ryb, Raka nebo Vodnáře a u dívek narozených ve znamení Panny, Vodnáře či Býka by mohly nastat částečné problémy s komunikací a začleněním do kolektivu, ale i to by mělo během několika málo dnů zmizet a i zde by měla nastat pohoda a motivace pro vše nové.

 

I když léto ještě neskončilo, již nyní můžeme konstatovat, že patřilo k teplotně průměrným a přestože jsme měli mnoho výrazně tropických dní, zejména v červenci se objevily i chladnější periody. Z minulých let jsme byli zvyklí na větší a trvalejší horka, letos se průběh počasí vrátil do normálu. Kompletní ohlédnutí za letošním létem přineseme na počátku podzimu.

 

Vlastík Brůček, APC Turnov

tel. 603 544 715, brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.