BŘEZNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Než začnu psát o tom, co nás čeká v březnu, rád bych se vrátil letmo k uplynulému měsíci. V předchozí věštírně vycházelo, že by to měl být měsíc poklidný, pouze ve své druhé dekádě s určitými výkyvy, a to se bohužel potvrdilo. Nejenže dle předpokladů přišlo několikadenní ochlazení a my jsme v Turnově zaznamenali v letošní zimě podruhé mráz až kolem -10 stupňů Celsia, ale navíc v období mezi 10. až 20. únorem došlo nejen v naší lokalitě ke zvýšenému počtu případů zkratového jednání osob. Byly zaznamenány pokusy o sebevraždu, zejména u mužů také sklony k depresím a snížená motivace k životu celkově. Bohužel se i ukázalo jako přesné varování, že volba prezidenta může být doprovázena nečekanými obtížemi v podobě náhlých „onemocnění“ a překážek.

Podíváme-li se na březen, v tarotovém výkladu v systému řada nám vyšly následující karty: Poustevník, Síla, Vůz, Milenci a Viselec. Říká nám to, že březen celkově opět by měl být poklidnější, nicméně karta Vůz ukazuje na možné výkyvy, zejména mezi 15. až 25. březnem, kdy Vůz varuje hlavně před vyšší nehodovostí a partnerskými problémy. Karta Viselec je ve své podstatě příznivá a radí více naslouchat svému nitru a nedělat unáhlené závěry v tomto období, ale také říká, že se opět jako minulý měsíc může ukazovat tendence k většímu počtu sebevražd a sebepoškozování – hlavně ke konci března.

Poustevník je příznivá karta a osobám, narozeným ve znamení Vodnáře, Blíženců, Štíra a Střelce. Přináší úspěch v nových plánech a projektech a dává dobrou intuici a vhled do takovýchto rozhodnutí.
Síla toto ještě podtrhuje, ale navíc je kartou, slibující úspěch při vstupu do manželského svazku a při početí dítěte prakticky pro všechna astrologická znamení. Pozor, chcete-li mít šanci na narození dvojčat, tak zbystřete především Vodnáři, Panny, Ryby a Kozorozi: Počnete-li v březnu dítě v den úplňku v přírodě při jeho svitu, šance na vícečetný porod je u vás 94 %! Že je březen vhodný pro početí dítěte ještě umocňuje vibrace karty Hvězda. Březnový úplněk bude mít letos velkou magickou sílu. Je vhodné prožít tento večer v přírodě a meditovat.

Z pohledu lehkého hazardu opět čekejte spíše malé až střední výhry. Všeobecně šťastná čísla jsou tato 4, 12, 13, 25, 27, 34. Spíše ale doporučuji hrát loterie o věcné ceny, kde je v březnu možno vyhrát hlavně luxusní kosmetiku, elektroniku, knihu, zájezd apod. Největší šanci mají zejména Ryby, Berani, Býci a Váhy. Karta Vůz ještě ukazuje, že březen je vhodný pro cestování. kromě Turecka doporučuji jakoukoliv zemi dle vašeho výběru.

Co se týká nemocí, měli by být opatrní hlavně Raci, Lvi a Vodnáři na respirační choroby, a tak preventivně posilujte svou imunitu.
Úrazy na lyžích, na kole apod. hrozí hlavně Pannám, Rybám a Blížencům. Mělo by jít vesměs pouze o drobné nepříjemnosti bez trvalých následků. Kolem úplňku hrozí více migrén a ztrát energie, proto jděte někam do přírody, do sauny nebo do bazénu. A jelikož je toto období vhodné i pro cestování, prospěly by vám i lázně nebo teplé moře – to v případě všech astrologických znamení.

V poslední době se objevilo v Turnově a okolí několik na sobě nezávislých svědectví o hojném výskytu určitých nočních přízraků a podobných projekcí. Jedná se také o svědectví od osob skutečně důvěryhodných. Zanalyzovat konkrétní případ je vždy individuální a nelze je dohromady označit stejnou příčinou. Jedna rada přesto: Pokud se s něčím takovým potkáte, oslovte „to“ a pošlete „ho“ pryč. Jev zmizí. Tyto projekce a zjevení neubližují, ale my se jich bojíme, protože je neznáme a narušují naše soukromí. Zatím máme zaznamenány dvě svědectví z Turnova, po jednom z Malého Rohozce, Příšovic, Semil a Pelešan.

Krásné sluníčkové dny!
Vlastík Brůček
brucek.vlastimil@seznam.cz, t. 603 544 715

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.