ŘÍJNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Měsíc říjen se již snoubí s podzimem, ale to neznamená, že bychom měli nutně podléhat skepsi. Toto období je naopak letos vhodné i na různé, často pozoruhodné aktivity. Podívejme se na ně blíže… Jste-li narozeni ve znamení Berana nebo Štíra tak věřte, že v říjnu je pro vás vhodné období pro nové projekty a vůbec investice všeho druhu. Vesměs se vám bude dařit a své finanční a duševní aktivity zhodnotíte ve prospěch svůj i ve prospěch ostatních.

Osoby narozené ve znamení Býka by si až do 25. října měly naopak dát dobrý pozor na větší investice, neboť jim hrozí finanční ztráty. Ještě je pro ně období zátěžové z hlediska sklonu k virózám dýchacích cest a ztrátě energie. Proto odpočívejte a zaměřte se na rodinu, relaxaci a pohodu mezi blízkými.

 

Blíženci a Váhy – v lehkém hazardu čekejte úspěch, zejména v loteriích, kde se hraje o věcné ceny. V partnerských vztazích druhá polovina měsíce slibuje větší napětí a sklon k hádkám, ženy jděte raději s kamarádkami na vínko nebo do sauny či vířivky (pan Tlustý není podmínkou), pánové, vy abyste kompenzovali napětí v rodině, zajděte do posilovny nebo na pivko s kamarády.

 

Raci mohou v říjnu očekávat celkem poklidný vývoj ve všech sférách činnosti, pouze jízda na kole a na motorce pro ně znamená mírné riziko drobných úrazů.

 

Lvi a Střelci mají v říjnu pozitivní aspekty pro navazování nových vztahů a také i pro početí potomka. U Střelců ale hrozí hlavně v první polovině měsíce častější konflikty s nadřízeným anebo rodiči. Nepůjčujte peníze – v říjnu půjčené peníze mimo rodinu se vám budou velmi těžko vymáhat zpět!

 

Panny – v říjnu si udělejte radost a kupte si buď nějaký klenot, nejlépe zlato, případně zvířátko. Vhodný je pejsek nebo akvarijní rybičky. Snažte se neprochladnout. Tento měsíc bude svými záněty útočit na vaše močové cesty a nosohltan. U starších osob pozor na častější migrény a bolesti kloubů, zejména dolních končetin.

 

Kozorozi – očekávejte v říjnu intriky a nekorektní jednání od partnera, ovšem nerozcházejte se. Tyto minikrize jste schopni vzájemně zvládnout a paradoxně tak posílit váš vztah. Je vhodné období pro koupě automobilu a urovnání případných neshod s rodiči partnera.

 

Vodnáři a Ryby – nacházíte se nyní v období, kdybyste měli své úsilí zaměřit zejména pro blaho ostatních. Rozdávejte kolem sebe radost , lásku a optimismus. Bude to mít blahodárné účinky i na vás!

 

Pro lehký hazard jsou v říjnu vhodná  tato čísla 1, 26, 35, 36, 42,a 48. Pro svatbu zejména třetí říjnový víkend. Poslední víkend v říjnu také hrozí zvýšený počet nehod a o prvním říjnovém víkendu více drobných trestných činů, zejména krádeží automobilů nebo v samoobsluhách. Kdo si chce prodloužit dovolenou, měl by v říjnu zamířit hlavně do Egypta, na Kavperdy nebo do Arabských emirátů.

 

Krásné podzimní dny!

Vlastík Brůček

terapeut a věštec

tel.                603 544 715         

e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.