BŘEZNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Podívejme se v březnu na jednotlivá astrologická znamení trochu z jiného pohledu. Blíží se jarní slunovrat a začíná nový astrologický rok. Co to pro nás znamená? Je třeba si uvědomit, že z pohledu plánů, cílů a významných činností v životě lidí zaujímá jarní slunovrat důležité místo. Nikoli Nový rok, ale jarní rovnodennost má pro splnění našich přání, cílů a předsevzetí větší váhu a takovéto cíle, dáme-li si 21. března, se nám budou lépe plnit než ty, které jsme si dali 1. ledna. Týká se to zejména odvykacích kůr jako je kouření, závislost na alkoholu, úprava váhy a navazování nových vztahů. Ovšem týká se to také plánů a cílů zcela materiálních nebo naopak duchovních.

Pro letošní rok to mají jednotlivá astrologická znamení postavené následovně:

 

Osoby narozené ve znamení Berana by si měly v tomto astrologickém roce zejména uspořádat rodinné a partnerské vztahy, a proto je vhodné si dát k prvnímu jarnímu dni cíle a předsevzetí, týkající se zejména těchto oblastí.

 

Býci si v astrologickém roce 2009 snáze splní cíle spojené s kariérou a úspěchem ve studiu, pracovní dynamice osobního růstu, lépe se jim vyplní podnikatelské cíle a podobně.

 

Blíženci mají tento rok více pracovat na sobě z pohledu péče o své tělo (hubnutí, lepší vizáž, oblékání…) a také o svůj duchovní růst.

 

Raci si naopak v tomto astrologickém roce splní snáze cíle, které se týkají nemovitostí a posílení zdravot  kondice. Je pro ně vhodný sport, turistika a podobné aktivity.

 

Lvi by měli letos dát spíše důraz na uspořádání vztahů s blízkými. Tam , kde jste rozhádaní, máte nyní šanci se více sblížit. U dlouhodobých úředních, či soudních sporů je šance na úspěšné vyřešení, zejména, jsou-li oponenti narozeni ve stejném znamení jako vy, nebo ve znamení Štíra.

 

Pannám se letos snáze podaří splnit cíle a předsevzetí, které souvisejí s uměním a s tím spojenou tvůrčí činností. Podaří se vám například napsat knihu, sbírku básní, založit hudební těleso nebo uspořádat prezentaci svých fotografických, výtvarných, či jiných děl.

 

Váhy by si měly vytýčit za úkol cokoliv, protože nadcházející astrologický rok je bude nabádat spíše k pasivitě, někdy až lenosti. Takže zvolte si jakýkoliv cíl a zapojte do toho i své nejbližší a potom se vám podaří přemoci svody k nicnedělání.

 

Štíři si letos snáze splní svá předsevzetí a cíle, týkající se posílení rodinného krbu. Jedno zda to bude přírůstek do rodiny, svatba, nový dům. Zejména v chladné časti roku by měli posilovat svou imunitu, hlavně oblast ledvin a močových cest.

 

Střelci, pokud jsou v pevném harmonickém vztahu, by si měli dát předsevzetí, že odolají svodům jiných žen nebo mužů a dále je pro ně také důležitá kultura. Navštivte divadla, koncerty, jděte si zatancovat.

 

Kozorozi by měli mít pro nadcházející rok nějaké tajemství, které by si měli napsat a pečlivě uložit. Mohou si přát splnění až dvou důležitých cílů a pokud je nikomu neprozradí, mají ze všech astrologických znamení nejsnazší cestu k jejich naplnění.

 

Vodnáři mají pro nadcházející rok velmi zvláštní poslání, které souvisí i tak trochu s věkem Vodnáře, který nyní žijeme. Měli by přijímat s účastí a rádi jakýkoli problém a konflikt a ten svým klidem a nadhledem přeměňovat v pozitivní výsledek. Týká se to jak rodiny, tak všech oblastí života mimo rodinu.

 

Rybičky by si měly naopak říci, že v tomto nadcházejícím období astrologického roku až do jarního slunovratu 2010 budou umět sami zacházet správně se svými emocemi a budou více pomáhat zejména dětem a starším lidem. Pokud si dají za cíl dalekou cestu, či nečekaný finanční zisk, i to má u nich velkou šanci stát se realitou.

 

Vlastík Brůček, terapeut a věštec

tel. 603 544 715, brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.