ÚNOROVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Druhý měsíc roku 2009 by se měl vyznačovat velmi hektickou atmosférou mezi lidmi, ale nečekáme žádné revoluce nebo jiné velké nepokoje, spíše ta hektičnost následujících dnů bude zaměřená na vztahy v rodině, finanční problémy a zdraví. Pro každé znamení zvěrokruhu je to trochu jinak. Pojďme se na to podívat podrobněji.Osoby narozené ve znamení Berana budou v únoru častěji než kdy jindy stavěny do situací, které budou náročné zejména na jejich rodinné rozpočty a finance především. Proto je lepší v tuto dobu nedělat zásadní finanční výdaje a operace, ale spíše si počkat na vhodnější období.

Býci a Panny budou v únoru více než jindy čelit zvýšenému napětí v rodině a vůbec v partnerských vztazích. Proto bych doporučoval vystříhat se agresivního jednání a nejlépe společně odjet mimo domov. Takováto změna pobytu nejlépe na dobu 10 až 14 ti dnů pomůže výrazně obrousit neshody a posílí sexuální fantazii a touhu po dobrém jídle a romantice.

 

Blíženci jsou jediní, kteří se mohou v únoru těšit celkem poklidnému životu, pouze kolem úplňku jim hrozí oslabená imunita a sklon k nachlazení a zánětům dýchacích nebo močových cest. Je vhodné jít za kulturou, přáteli a věnovat se koníčkům.

 

Raci budou vyžadovat tento měsíc velkou pečlivost a preciznost při úklidu v domácnosti a vůbec mohou být občas až nesnesitelní. Kompenzovat jejich  aktivity lze pouze opět změnou prostředí (hory, lázně, moře), nebo se obrnit trpělivostí a nadhledem. Ono je to brzy přejde.

 

Lvi mají v únoru dobré období pro podnikatelské aktivity, je vhodné investovat do nemovitostí a do péče o své tělo a fyzickou a duševní pohodu – hlavně ve spojení s živlem jménem voda (moře, vířivky, plavání…).Horší to bude s přáteli, kde hrozí zejména mužům konflikty. Držte se proto více na uzdě.

 

Váhy a Střelce v únoru překvapí větší tendence k pasivitě a únava. Chcete-li ale počít potomka, zapomeňte na únavu a do toho! Je to vhodné období, neboť se vám narodí dítko s mimořádnými uměleckými a sportovními schopnostmi. Čekejte úřední dopis. Ten Vahám přinese spíše nečekaný mírný finanční zisk, pro Střelce takováto zpráva bude znamenat naopak nečekaný finanční výdaj.

 

Kozorozi, pozor na pády z malých výšek a s tím spojená lehčí, ale nepříjemná poranění. Únor je pro vás vhodný k nákupu automobilu, letní dovolené nebo permanentky do fit centra.

 

Pro Vodnáře je únor stejně jako pro Blížence také sice hektickým, ale příznivým obdobím. Budete zavaleni prací, ale buďte k ní vstřícní. Nejenže vám to přinese zisk, ale budete mít dobrý pocit, že jste něco udělali pro druhé. Zkuste si i zahrát – číselná loterie vás může velmi příjemně překvapit! Pozor na pokuty za rychlou jízdu.

 

Rybičky v únoru budou mít sklon k melancholii – vzpomínky na nešťastnou lásku, riziko rozchodu se současným partnerem, podraz od blízké osoby a podobně. Máte-li někoho, komu doopravdy můžete důvěřovat, svěřte se mu, vypovídejte se, vyplakejte nebo vyvztekejte ze svých pocitů. Překonáte splín rychle a nejlépe. Hodně vás posílí živel oheň – meditace při svíčkách, opalování na horách nebo u moře a podobně. Nechte se ke zlepšení nálady inspirovat dětmi.

 

I příroda bude v únoru lehce nestabilní, očekávejme výkyvy v počasí i silný vítr s místními ničivými projevy. Chladné dny budou střídány razantním oteplením a naopak. Zvedne se hladina řek. Zejména ve druhé polovině února je riziko zvýšené úmrtnosti lidí a četnějších dopravních nehod.

Přes tyto i některé negativní odkazy věřte, že člověk ve svém životě může velkou většinu věcí ovlivnit a není pouze otrokem svého osudu. Úkolem astrologů a věštců je tedy mj. upozornit lidi na věci, které mohou ovlivnit a také co mají na svých životních křižovatkách udělat, aby se vystříhali nesprávných rozhodnutí.

 

Pohodové únorové dny!

Vlastík Brůček, terapeut a věštec, tel. 603 544 715, e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.