KAM LETOS NA DOVOLENOU PODLE VAŠEHO ZNAMENÍ?

0

Letošní dovolenou můžete prožít různě a na různých místech. Abyste se z cest vrátili odpočatí a plni sil, je důležitý výběr lokality. Jak na to? Nejlépe, když dáte na své astrologické znamení. Kam tedy letos vyrazit?Jste-li narození ve znamení Berana, tak letos věřte, že si nejlépe odpočinete při aktivní dovolené na lodi, na kolech, nebo poznávacích zájezdech. Vhodné destinace jsou Slovensko, Rakousko, Portugalsko a z exotických zemí Mexiko.

Osoby narozené ve znamení Býka letos nejvíce sil načerpají spíše při pobytu u moře a jen občas se zakoupeným výletem, a to nejlépe s cestovní kanceláří. Výhodné destinace jsou Řecko, Turecko, Kypr nebo Kapverdské ostrovy. Nejvhodněji je vyjet v srpnu, nebo v září.

Blíženci letos mají stejně jako býci dát přednost lenošení u vody ve středomoří (Chorvatsko, Itálie, Španělsko) nebo v Čechách na chatě, či chalupě a užívat si sluníčka, hub a vody.

 

Raci jako jediní pro letošek nemají výrazné omezení – kdekoli a kdykoliv v létě se dokáží posílit změnou. Přesto kromě pobytu u moře jsou pro ně vhodné ve druhé polovině léta lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku nebo i v Čechách.

 

Lvi a lvíčci by měli preferovat aktivní dovolenou s poznáváním a kombinací u moře. Kromě zemí v jižní části Evropy jsou pro ně vhodné i Skandinávie a Irsko.

 

Panny mají letošek velmi zajímavý – je u nich patrna velká pracovní aktivita a dovolenou si moc neužijí a spíše by měly vyjet ven až na podzim od října dále. Přes léto budou stále vymýšlet nové aktivity. Na podzim je vhodné odjet do Tunisu, na Srí Lanku či na Kubu.

 

Váhy mají letos pro posílení organizmu vhodné hory s lehčí turistikou, a to jak u nás, tak i v zahraničí v kombinaci s koupáním v horské bystřině nebo hotelovém bazénu. Ze zahraničí jsou vhodné Pyreneje, Dolomity a Vysoké Tatry. 

 

Štíři by měli letos preferovat dovolenou s dětmi nejlépe v Chorvatsku, Řecku nebo Španělsku, a to v červenci nebo na počátku září. Dokonce bezdětné páry mají velkou šanci počít dítě v těchto destinacích.

 

Střelci si v létě odpočinou na vodě a při rybaření. Les a houbaření je pro ně také velkou vzpruhou. Do zahraničí je vhodnější vyrazit za teplem v zimě.

 

Kozorohy a Kozorožky letos v létě nejlépe naladí dovolená v hotelu u moře a výlety s tím spojené. Je vhodné si zakoupit spíše středně luxusní ubytování s cestovní kanceláří. Vhodné země jsou Řecko, Portugalsko, Kanárské ostrovy.

 

Vodnáři by pro letošní léto měli vyhledat samotu a klid. Dovolená na majáku nebo na opuštěném ostrůvku je pro ně nejlepší relaxací. Vhodné země: Itálie, Chorvatsko, Irsko a Thajsko zejména od srpna dále.

 

Rybičky budou letos nejvíce odpočaté, pokud se odpoutají od dětí a vyrazí na hory (Slovensko, Alpy, Pyreneje) nebo do lázní. To vše se doporučuje spojit s pobytem ve sklípku s ochutnávkou vín a muzikou. Moře je pro ně vhodnější až od září dále, a to zejména Mallorka, Džerba nebo Kapverdské ostrovy.

 

Dovolené a prázdniny se blíží. Přeji vám, ať je prožijete v klidu a pohodě a hlavně bez starostí všedních dnů!

 

Vlastík Brůček Plamínek

 

Pozn. red.: O Vlastíkových dalších aktivitách čtěte ZDE a ZDE.

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.