KVĚTNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA

0

Věštírny již provozujeme v TvA několik měsíců a já bych chtěl tímto nejprve poděkovat za vaše ohlasy. Většina je jich kladných, ale děkuji i za takové typu například: „Brůčku, tak tohle je celá tvoje debilita“. Ten je od anonyma, který vzkaz vyvěsil u nás v domě v ulici Kosmonautů společně s vystřiženým článkem. Ctím názor i těchto osob, které v podobných věcech vidí pokleslost, bláznovství nebo manipulaci. Mají na to právo, ale vždy budu raději polemizovat z očí do očí než formou anonymních urážek.

Nadcházející měsíc květen je zejména měsícem lásky, a proto se podíváme nejprve, co můžeme očekávat v partnerských vztazích. Skutečně mohu doporučit: Milujte se a množte se, prožívejte romantická vzplanutí a vy, co již jste nějaký ten pátek ve svazku manželském, hýčkejte svůj protějšek a nesnažte se příliš hádat. Největší romantiku slibuje období mezi 1. až 7. květnem a od 17. května do konce měsíce prakticky pro všechna astrologická znamení.

Rovina hojnosti a finančních zisků přeje v květnu hlavně Kozorohům, Vodnářům, Blížencům a Pannám, přičemž tito mohou očekávat i zisky v lehkém hazardu, a to jak v číselných hrách, tak v loteriích o věcné ceny. Výhodná číselná kombinace pro květen je 1, 4, 17, 18, 24, 25. To jsou i data, kdy je vhodné dělat i zásadnější rozhodnutí v pracovních a podnikatelských záměrech.

Berani, Býci a Štíři by měli být opatrní hlavně při jízdě na motorce a na kole, kde jim hrozí poranění, Váhy, Ryby, Raci a Střelci budou v květnu zase náchylnější na větší ztrátu energie a únavu, zejména kolem úplňku a novoluní.

Pro cestování je květen vhodný zejména ve své druhé polovině a odpočinete si nejlépe ve slovenských termálních lázních, v Egyptě, na Kubě nebo ve Francii.

Co se týká přírodních živlů, nehrozí velké povodně ani cyklóny typu Emma, ovšem silnější lokální bouřky ano, pouze jejich rozsah bude omezený maximálně na několik desítek kilometrů. Čekat je můžeme zejména v první a poslední dekádě měsíce s tím, že zvýšené riziko je hlavně v oblasti Podtroseckých údolí až Jilemnicka a dále severozápadně od Turnova až po Ještědský hřeben.

Třetí květnový víkend ukazuje na zvýšené riziko dopravních nehod na silnicích a poslední dny měsíce mohou u labilnějších jedinců iniciovat sklony k násilí, sebepoškozování a podobným excesům.
Ze živlů jsou to v květnu hlavně oheň a voda, které vám přinesou sílu a dobrou náladu. Proto se nebraňte plavání, relaxaci ve vířivkách, pohodě u krbu nebo táboráku, případně pobytu venku pří vzdálené bouřce.

Krásný sluníčkový  a láskyplný měsíc přeje
Vlastík Brůček
t. 603 544715, e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Pozn. red.: S autorem „Věštírny“ vyjde 2. května obsáhlý rozhovor v časopise Spirit

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.