VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA PRO ROK 2009

0

Pomalu si zvykáme na nový letopočet a vzájemně si přejeme, aby byl tento rok pro nás příjemný a úspěšný. Bude to skutečně rok blaha a pohody, nebo máme čekat nepříjemná překvapení? V Tarotovém obrazci se nám objevily následující karty: Věž, Mírnost, Mág, Síla, Poustevník, Ďábel a Kolo štěstí. Tedy kombinace plná extrémů. Znamená to tedy, že rok 2009 bude rokem, přinášejícím významné změny, a to jak v oblasti rodinných vztahů, tak v oblasti veřejného života i v působení přírodních živlů.

Karta Věž varuje před unáhleným prosazováním vlastních názorů, zejména v partnerské oblasti a v řidících funkcích v podnikání. Rizikové mohou být zejména první tři měsíce roku 2009, může je provázet zvýšený počet nešťastných lásek, rozvodů a finančních ztrát v podnikání. Karta Mírnost nabádá spíše nechat věcem volný průběh, situaci nehrotit a dbát hlavně o své vlastní zdraví a psychickou pohodu.

 

Významnou kartou pro rok 2009 je Mág. Vztahuje se k období od březnového do červencového úplňku a hovoří o tom, že zde bychom měli využít svůj duchovní a emoční potenciál ve prospěch druhých. Je to období vhodné pro navazování nových lásek a také střídá nevhodné období z první části roku pro různé projekty a záměry. V této době je vhodné nové podnikatelské projekty realizovat a nebát se takovýchto rozhodnutí. Příznivé období bude panovat i po celé léto 2009 (karty Síla a Poustevník).

 

Poslední dvě karty v obrazci – Ďábel a Kolo štěstí – s sebou nesou extrémní protipóly. Ďábel nabádá, abychom na podzim a na počátku zimy dokázali v pokoře a rovnováze zvládat různé nástrahy života, zejména v nečekaných úletech lásky, které mohou bourat dlouhodobé rodinné vztahy, ale také čelit nástrahám hazardu a navenek „výhodným“ investicím a podobně. Poněkud rozpor sem přináší karta Kolo štěstí, která naopak přináší úspěchy všeho druhu, hlavně finanční, podnikatelské a v rovině  partnerských vztahů.

 

Jak to tedy chápat? Pokud člověk zůstane v pokoře a nestane se otrokem svých „úletů“ nebo svého majetku a financí, pak bude mít dobré vztahy, svodům odolá a také bude bohatý a peníze přijdou za ním.

 

Z pohledu přírodních anomálií lze v roce 2009 čekat větší výkyvy v první polovině roku a potom až v listopadu. Zde živly oheň a voda budou působit nejsilněji. Hrozí zvýšené riziko lokálních záplav a bouří, sopečných erupcí a sesuvů půdy.

 

Padne vláda a budou v roce 2009 předčasné volby? Ano, riziko hrozí zejména v prvních třech měsících roku. Vhodná čísla pro lehký hazard v loteriích pro tento rok?Jsou to: 4, 5, 12, 17, 28 a 39.

Vhodné dny pro svatbu? Pátek a sobota při dorůstajícím úplňku.

 

Krásný a pohodový rok 2009 přeje Vlastík Brůček, terapeut a věštec

t.                603 544 715        , e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz  

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.