TURNOVŠTÍ VOLEJBALISTÉ ZAHAJUJÍ FINÁLOVOU SÉRII 1. LIGY

0

Prvoligový volejbalisté TJ Zikuda Turnov, kterým se v této sezoně náramně daří, zahájí o nadcházejícím víkendu finálovou sérii 1. ligy ve volejbale mužů. Je to vůbec poprvé v historii klubu, kdy se tým probojoval do finále, a tak ať už finále dopadne jakkoliv, bude se jednat o největší úspěch turnovského oddílu v jeho mnohaleté historii! Ve finále se Turnovští utkají s vítězem základní části a aspirantem na postup do extraligy, týmem Black Volley Beskydy, kteří se postupovými ambicemi rozhodně netají. Jelikož se v základní části umístili v tabulce výše hráči Beskyd, kteří hrají svoje utkání ve Frýdku-Místku, bude série zahájena na palubovce sportovní haly v centru tohoto severomoravského města.

Tým Beskyd je velice kvalitní a je složen z větší části z hráčů, kteří ještě v nedávné historii oblékali dres extraligových celků nejen v ČR. Mozkem týmu je nahrávač Jambor, na bloku působí Srkal a Kubala, který se zúčastnil i olympijských her v plážovém volejbale. Na smeči vyniká slovenský internacionál Plichta a na postu libera exostravský Boček, které doplňují zdatní mladíci Lanč a Vašut. Nejčerstvější akvizici slezského týmu je polský smečař Kukulski, a tak se dá očekávat velmi kvalitní volejbal, který by mohl diváky bavit.

Finále začne, jak již bylo zmíněno, na palubovce soupeře, a to 17. a 18. března. Na domácí palubovce se turnovský tým představí 24. března (19.30 hodin) a v případě nerozhodnutého stavu i 25. března (18.00 hodin).
Jan Šimůnek, simano.h@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.