KULTURNOV: OSLAVA TURNOVSKÉ KULTURY PODRUHÉ (AKTUALIZOVANÝ PROGRAM)

0

Prostor před Střelnicí a uvnitř kulturního domu v sobotu 23. září ožije od 13.00 do pozdních nočních hodin. Loňská iniciativa Kulturnov slavila velký úspěch, a tak se i letos můžete těšit na den plný hudebních a divadelních představení turnovských umělců doplněný dalším doprovodným programem.

Na čtyřech scénách a se čtyřmi moderátory se vám představí desítky umělců v roztodivných spojeních. Již samotné zahájení programu bude jedinečné. Městem (od vlakového nádraží ke Střelnici) se na valníku projede dechovka Turnovanka. Připojte se k pomyslnému zahájení i vy a přidejte se do průvodu. Popřípadě si přijďte Turnovanku poslechnout před Střelnici ve 13.00 hodin.

Pozvánka

Před druhou hodinou vystoupí na velkém sále KC Střelnice zajímavé spojení pěveckého sboru Karmínek a smyčcového orchestru ZUŠ. Dalším velmi netradičním vystoupením bude koncert sboru Musica Fortuna, který vystoupí společně s turnovským oddílem judistů. Lákavé bude jistě také vystoupení metalové skupiny AnarchiA, kterou na scéně loutkami doprovodí Čmukaři. O zábavu tedy rozhodně nebude nouze, losování párů na příští rok proběhne také, už letos tak zjistíte, na koho se můžete těšit zase za rok. Popřípadě se můžete pobavit také společným vystoupením právě již zmíněných Čmukařů a oblíbeného dívčího divadelního spolku Nakafráno. A pokud si letos rozhodně něco nenechat ujít, bude to vystoupení Vivat Radnice, v němž se představí samo vedení města v čele se starostou Tomášem Hockem. Ve večerních hodinách bude možnost si poslechnout a zařádit si se Snap Call, s duem Tamdoletma a také s Funk Corporation. A v rámci afterparty se můžete těšit ještě na jedno malé překvapení.

„Kulturnov má za cíl představit pestrost turnovské kulturní scény, ale ne jednorázově. Chceme při každé příležitosti poukazovat na kulturní bohatství, které Turnov ve svých kulturních osobnostech a spolcích má,” sděloval vloni mluvčí festivalu Josef Uchytil. Této myšlence odpovídá program i tentokrát.

Všechny pořady v rámci festivalu jsou přístupné zdarma. Navíc se budete moci zúčastnit běžeckého závodu Běhturnov nebo třeba výtvarné dílny Lady Capouškové, a ve volných chvílích si navíc ještě prohlédnout výstavu turnovského Fotoklubu Safír. V případě nepříznivého počasí se část programu uskuteční místo před Střelnicí v kavárně KUS.

KULTURNOV 2017, aktualizovaný program festivalu:
13.00 – Turnovanka (před Střelnicí)
13.45 – Karmínek a smyčcový orchestr ZUŠ (velký sál)
14.30 – Pepa Uchytil & Ondřej Halama (před Střelnicí), AD/HáĎata – Tatínku, ta se ti povedla (za plátnem kina), start BĚHTURNOV
15.15 – Musica Fortuna & judisti (velký sál)
16.00 – Ruda Hancvencl (za plátnem kina)
16.20 – TheBoband & FD Band (velký sál)
17.00 – VIVAT RADNICE & Karel Jiroš (před Střelnicí)
17.30 – FD Band & Lédl Jazz Q (velký sál)/ promítání skautského filmu
18.45 – AnarchiA & Čmukaři (před Střelnicí)
19.50 – Snap Call (velký sál)
20.45 – Čmukaři & Nakafráno (kino Sféra)
21.30 – Tamdoletma (před Střelnicí)
22.10 – losování dvojic na příští ročník
22.15 – Funk Corporation (velký sál)
23.30 – překvapení

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.