LETOŠNÍ PROGRAM VE ŠŤASTNÉ ZEMI SE POMALU UZAVÍRÁ, PŘEDPOSLEDNÍ AKCÍ BUDE VYHLÁŠENÉ ŠVESTKOBRANÍ

0

Víc než dvacítka víkendových akcí, desítky a stovky návštěvníků sedm dnů v týdnu. To je letošní letní sezona ve Šťastné zemi. Areál s největším přírodním dětským hřištěm v republice bude otevřen až do konce září, v sobotu 12. září zde připravují předposlední letošní akci – České švestkobraní. „Letos jde o třetí ročník. Nejen na Moravě, i v Čechách jsou totiž palírny slivovice, i v Čechách je velká obliba švestkových knedlíků a povidel. A vrcholící dny léta jsou časem sklizně,“ přibližuje akci Erik Černý, programový manažer Šťastné země.

Na co se můžete těšit? Sobotní program moderuje oblíbený herec Tomáš Krejčíř, dopoledne se můžete vydat na cestu za Švestkou naučnou stezkou, která je součástí areálu, soutěž v pojídání švestkových knedlíků začíná ve 12.30 hodin, po vzoru zápasů v kečupu bude tentokrát originální švestkové sumo, pro děti, ale i pro dospělé bude připravena povidlová skluzavka.

n200909091046_vakci_52_09_szČeské švestkobraní, podrobný program:
Soutěž v pojídání švestkových knedlíků a velkých koláčů, sumo v povidlech a ovocné produkty? Přijďte změřit své síly a chuť k jídlu.
10.00–13.00 soutěžní „cesta za Švestkou“     
11.00–12.30 rodinné soutěže    
12.30–13.30 soutěž v pojídání švestkáčů    
14.00–15.00 švestkové sumo    
15.00–16.00 hudební vystoupení – Namodro   
barmanská show / soutěž český koláč / povidlová skluzavka

 

Areál v této sezoně nabízí ještě zářijový program pro školy, sezona bude zakončena 26. září, kdy tu bude tradiční Bramborák s pečením brambor v popelu a s přípravou bramborových dobrot.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.