DENÍČEK TURNOVSKÝCH ŘIDIČŮ (DÍL XVII.)

0

Pomalu nastává doba, která nepřeje intenzivním venkovním stavebním pracem. Ty proto v těchto dnech pomalu finišují, což je pro obyvatele Turnova hned na několika místech dobrá zpráva, protože s rozkopanými ulicemi je konec. Z průběžné informace Dalibora Zmeka, investičního technika Vodohospodářského sdružení Turnov, které je investorem akce rekonstrukce kanalizace v rámci projektu Čistá Jizera, vyplývá:- Jiráskova ulice byla definitivně dokončena.- Vejrichova a Tázlerova ulice – obě budou dokončeny do 20. listopadu (původně tomu tak mělo být do konce října).

– Ulice Antonína Dvořáka – v těchto dnech začala poslední etapa výkopových prací v úseku od památníku směrem k restauraci, dokončení je plánováno začátkem listopadu.
– Husova ulice – ukončení prací je plánováno na konec října, následně bude realizován provizorní povrch v ulici 5. května – od Borovičků k Havlíčkovu náměstí pro průjezdnost v zimním období.

– Zborovská ulice – byly zahájeny přípravné práce, v nejbližší době začne stavební firma s realizací konstrukcí komunikace a obrub v úseku podél školky – od Zelené cesty ke křižovatce s ulicí Lidickou.

– Jeronýmova a Rokycanova ulice – práce v obou ulicích budou zahájeny začátkem listopadu.

– Kompletně byly dokončeny práce v oblasti Kobylka – Bukovina – Dolánky, od 1. listopadu se zde budou lidé moci na kanalizaci napojovat.

– Do konce října potrvají práce v Koněvově ulici a na Koňském trhu.

Vodohospodářské sdružení Turnov, resp. akce Čistá Jizera, řeší rekonstrukci kanalizace v pěti městech semilského okresu.

Související články (celkem 29)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.