DENÍČEK TURNOVSKÝCH ŘIDIČŮ (DÍL XXII.)

0

Turnované si již zvykli na poměrně složitou objížďku, která platí od 8. ledna. Práce na rekonstrukci kanalizace v rámci projektu Čistá Jizera v ulici 5. května probíhají mezi křižovatkou ulic 5. května a 28. října (odbočka k nemocnici) a Hrušticí. Ve směru ven z města směrem na Semily jedete ulicí 28. října a kolem nemocnice, ve směru od Semil do Turnova se jezdí z Hruštice na Károvsko a následně jednosměrně do Aleje legií, Žižkovy a Husovy ulice a dále křižovatkou „U Borovičků“ do ulice 5. května.

„Délka trvání tohoto dopravního omezení bude závislá na délce trvání navazující krajské investice, kterou je rekonstrukce ulice 5. května – předpoklad je až do konce roku 2011. Pokud by zde proběhla jenom investice VHS, dopravní systém by se vrátil k původní organizaci do konce dubna 2011,“ přibližuje investiční technik Vodohospodářského sdružení Turnov Dalibor Zmeko.

MÍSTA, KDE SE PRACUJE
* Ulice 5. května, Zborovská, Jeronýmova, Rokycanova, Františka Kavána, Karla Vika a Na Stebni.

 * Pozor dejte zejména ve Zborovské ulici, kde byla zahájena další etapa výstavby kanalizace – od křižovatky s ulicí Žižkovou po křižovatku se Zelenou cestou. Rekonstrukce celé ulice od střední školy až po vodárnu by měla skončit v červnu t. r.

* Koncem února bude zahájena stavba kanalizace od Aleje legií zahrádkářskou kolonií směrem do ulice Zborovské. V březnu by měly začít práce v Lidické ulici.

Související články (celkem 29)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.