VYJÁDŘENÍ VÝKONNÉHO VÝBORU TJ TURNOV K ZÁMĚRU VÝSTAVBY SPORTOVNÍHO AREÁLU V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ

0

Výkonný výbor TJ Turnov si dovoluje následující vyjádření k anketě o prioritách výstavby sportovního areálu v Maškově zahradě (ZDE) i k celému investičnímu záměru:

1. Anketu považuje za účelovou a při relativně malém množství hlasů snadno ovlivnitelnou nastavenými parametry hlasování. Hlavní výhrada proti anketě je v položení otázek, kdy zcela chybí další nabízející se možnosti, kterými jsou zejména:
– nestavět při stávajícím financování projektu z prostředků města vůbec

– stavět jinde, např. vrátit se k projektu koupaliště v Dolánkách, kde se nyní rozvíjí rekreační aktivity od cyklostezky a in-line stezky po hřiště, tábořiště a lodní nástupiště u Zrcadlové kozy a u Dlaskova statku

 

2. Při všech výhradách považuje Výkonný výbor TJ Turnov za nejméně šťastné řešení prirotní stavbu stadionu ledního hokeje. Domníváme se, že stavba jednak neodpovídá vzhledem k nákladům aktuální poptávce ve městě ani v regionu, jednak výrazně provozně (v řádech miliónů) zatíží trvale na úkor stávajících sportovních aktivit rozpočet města.

 

3. Výkonný výbor TJ Turnov vyjadřuje podiv nad tím, že o stanovisko nebyla požádána Sportovní komise města Turnova, která by měla být odborným poradním orgánem města v takto zásadních rozhodnutích týkajících se sportu.

 

Výkonný výbor TJ Turnov

www.tjturnov.cz

Související články (celkem 27)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.