CHCETE V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ VENKOVNÍ KOUPALIŠTĚ, NEBO SPÍŠ ZIMNÍ STADION? HLASUJTE

0

Vedení města se jako vodítko pro snazší rozhodnutí zastupitelstva rozhodlo uspořádat veřejnou anketu na webu města a serveru TvA na téma, jak dál v Maškově zahradě. Zastupitelé města Turnova na svém březnovém zasedání schválili zahájení přípravy výstavby dlouho plánovaného rekreačního areálu v Maškově zahradě. Hlavní náplní by mělo být venkovní koupaliště, zimní stadion a krytý plavecký bazén.

Výstavba krytého bazénu není vzhledem k nedávno rekonstruovanému bazénu na Výšince aktuální, v území bude ponechána pro tento objekt rezerva. Je možné, že město z finančních důvodů bude muset výstavbu dalších dvou sportovišť (koupaliště, zimní stadion) rozdělit do dvou etap a zastupitelstvo tak bude muset předem rozhodnout, které sportoviště bude zrealizováno jako první.

Vyjádřete svůj názor! Právě teď máte možnost ovlivnit formou ankety rozhodování zastupitelstva města Turnova.

 

Jaké sportoviště by mělo být postaveno v Maškově zahradě jako první? Venkovní koupaliště, nebo zimní stadion? Hlasujte na www.turnov.cz  a na www.turnovskovakci.cz . Hlasovat můžete také pomocí anketního lístku v podatelně radnice v ulici A. Dvořáka či v infocentru na náměstí. Průzkum názorů občanů provedou v ulicích města i členové městské komise pro občanské záležitosti. (V nejbližší době se k tématu na TvA ještě vrátíme souhrnným článkem.)

Související články (celkem 27)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.