ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAKTICKÁ A SPECIÁLNÍ POPRVÉ NA NOVÉ ADRESE OTEVŘELA SVOJE DVEŘE VEŘEJNOSTI

0

V pátek 20. února se v Základní škole praktické a speciální ve Zborovské ulici konal Den otevřených dveří s podtitulem „S dětmi pro děti“. Rodiče žáků, učitelé z jiných škol i veřejnost měli možnost nahlédnout do vyučování, potěšit se kulturním programem, popovídat si s učiteli i žáky školy a v neposlední řadě občerstvit se v improvizované školní kavárničce. Kromě představení školy byl tento den zasvěcen pomoci jednomu z místních prvňáčků. Výtěžek z prodeje dětských výrobků, tomboly a občerstvení byl poskytnut na zakoupení naslouchátek pro chlapce se středně těžkou sluchovou vadou.

Za zorganizování celé akce patří dík nejen učitelům a paní ředitelce, ale také pomáhajícím maminkám žáků a přátelům školy (zejména p. Pluchové, p. Kohoutové, p. Jílkové, p. Prchalové), paní Kordové a představitelům města, kteří se na akci přišli podívat. Z iniciativy místostarostky Houškové a pana Kořínka z Městské sportovní Turnov byl příspěvek na naslouchátka navýšen o nezanedbatelnou částku, na kterou přispěli účastníci posledního bruslení na kluzišti u nádraží zakoupením symbolické vstupenky v neděli 22. února
Děkujeme všem, kteří naši akci podpořili a velký dík připojuje i maminka spokojeného Vojtíka.

ZŠ praktická a speciální v budově „hotelovky“ ve Zborovské ulici začala fungovat po přestěhování ze Sobotecké ulice vloni v září.

Za učitele školy:
Radka Šimůnková, zástupkyně ředitelky, zs.radka.simunkova@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.