SLIBY SE DAJÍ PLNIT I V SRPNU ANEB ROZLOUČENÍ S LÉTEM PODLE JANKA LEDECKÉHO

0

Byl to všední den, jako každý jiný. Čtvrtek, kdy se většina z nás začíná těšit na víkend, protože, jak se říká, je to vlastně takový malý pátek. Nicméně, v areálu motelu Even a společnosti Kinghouse ten den (22. 8. 2013) končilo Sedmihorské léto a tato tečka za prázdninami udělala ze všedního večera nevšední a krásný. Pořadatelé si na závěr nemohli vybrat lépe, vystoupil zde Janek Ledecký a připravil pro publikum rozloučení v pohodovém a příjemné stylu. Kapela v čele s Jankem hrála dvě hodinky a během té doby jsme si společně mohli zazpívat hity jako Proklínám, Právě teď, Na ptáky jsme krátký, Pěkná, pěkná, pěkná… a další.

n201308261752_vakci_224_013_ledeckyKoncert měl výbornou atmosféru. Ledecký a spol. byli možná ze začátku trochu rozpačití, ale když zazněl po každé písničce dlouhý potlesk, obavy se rozplynuly. Slunce už bylo za obzorem a ve vzduchu byl cítit konec prázdnin. Možná s lehkou nostalgií celé publikum s Jankem zpívalo, protože jsme věděli, že je to letos v Sedmihorkách naposled. Nevadí, můžeme se těšit, co pro nás pořadatelé připraví zase za rok. A já se těším moc. Stejně jako letos, i příští rok budu pro vás, čtenáře TvA, připravovat ohlédnutí za akcemi a rozhovory s umělci. I Janek Ledecký poskytl TvA původní rozhovor, který v těchto dnech připravuji. Už teď vám ale můžu prozradit jeho aktuální dojmy, které těsně po vystoupení měl. Byl dojatý z toho, že mu Sedmihorky tleskaly ve stoje a své dojetí neskrýval. Říkal, že to byl jeden z nejlepších koncertů letošního léta, které odehrál a všichni, kteří ten večer v Sedmihorkách byli, mu dají určitě za pravdu. Byl překvapený, jak pohodové a kontaktní publikum se v Sedmihorkách sešlo a jakou atmosféru dokázalo společně s ním a jeho kapelou vytvořit.

Čtvrtý ročník Sedmihorského léta je tedy za námi. Byl velmi vydařený a vzhledem k tomu, že už získává na tradici, věřím, že i ten pátý bude stát za to.

Zuzana Kolářová
zuza.kolarova@gmail.com

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.