SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012: SOUTĚŽ O VSTUPENKY

0

„Sedmihorské léto 2012“ navazuje na své úspěšné předešlé ročníky, které přilákaly posluchače nejen z Českého ráje a širokého okolí. V rámci III. ročníku, s podtitulem „hudební a divadelní léto“, se v průběhu května až srpna v zastřešeném areálu představí písničkáři a hudební skupiny různých žánrů. Zazní písničky velmi známé, ale také nádherná muzika autorů, která se na výsluní postupně dostává. Sedmihorské léto odstartuje 19. května 2012 „Folk-rockový festival“. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru za účasti skupin a písničkářů jako jsou Kantoři, Poutníci, Zuzana Michnová a Oskar Petr a Kalandra Memory band, Jarret a další.

V průběhu hlavní turistické sezony se v rámci samostatných koncertů představí Lenka Filipová, Pacific/Roháči z Lokte/ Petran a kapela, Michal Hrůza a kapela Hrůzy, Václav Neckář, Hradišťan, bratři Nedvědi, Michal Prokop a skupina Framus Five. Za divadelní scénu nesmíme zapomenout na vynikajícího herce Josefa Dvořáka, kterého uvidíte v komedii „S Pydlou v zádech“. Srdečně vás zveme na „Sedmihorské léto 2012“ do areálu firmy Kinghouse a motelu Even v Sedmihorkách u Turnova. Více informací na www.sedmihorskeleto.cz, tel. 481 389 007, 725 933 310. K dispozici je zastřešené hlediště, takže akce se mohou konat za každého počasí.
Jednou z novinek letošní sezony je přenosná permanentka na program celého léta za velmi výhodných 890 Kč!

201205022306_vakci_54_012_sedmirky

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012?
Pořadatel, firma Kinghouse, do soutěže věnuje na každý koncert vždy sadu vstupenek a unikátně na počátku akce také permanentky na celý program Sedmihorského léta 2012.
V prvním kole můžete soutěžit o třikrát dvě vstupenky na Folk-rockový festival 19. května, dva šťastní výherci si také odnesou vždy po jedné permanentce na celý letošní program.
Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do středy 16. května do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: Kolikátý ročník Sedmihorského léta letos proběhne? Na lístek napište heslo: Sedmihorky 2012, nezapomeňte uvést svoji adresu a číslo telefonu. Vylosovaným čtenářům budou vstupenky osobně předány ve čtvrtek 17. května v Sedmihorkách, jména výherců se dozvíte v příštím vydání novin.

Nejbližší program:
* Sobota 19. května: Kinghouse dětem – Časostroj – od 8.30 do 12.00 hodin.  Vypravte se zpět časem do období zlaté horečky a indiánů, pastevců, rytířů a princezen. Připraven je program plný soutěží o ceny, dovednostní disciplíny nebo výtvarná dílna. Děti se mohou pomalovat indiánskými barvami, ulovit bizona, vyzkoušet pobyt v týpí, středověkém stanu a mongolské jurtě nebo třeba porazit rytíře v hodu podkovou. Každé dítě získá odměnu. Vystoupí hodkovické ochotnické divadlo H.A.D. s pohádkou „O tom, jak líná s chytrou vyzrály nad lakomým…“. Pestře vybavený dětský koutek pro nejmenší. Partnerem programu pro děti je The Bouda – www.thebouda.cz. Vstupné zdarma.
* Sobota 19. května: Folk-rockový festival – od 14.00 hodin. Vystoupí: Zuzana Michnová a Oskar Petr & Petr Kalandra Memory Band, Poutníci, Kantoři, SPOLU –  Arnošt Frauenberg (Jan Žamboch), Monty, Jarret, Bujabéza, Claymore, Yantar. Vstupné: předprodej 170 Kč, na místě 199 Kč.
* Pátek 8. června: Recitál Lenky Filipové – od 20.00 hodin. Vystoupí v triu s kytaristou Mirkem Linhartem a irským harfenistou Seanem  Barrym. Základem koncertu bude výběr známých písniček ze všech dosud vydaných alb obohacený o ukázky kytarové klasiky, francouzského šansonu a irské lidovky. Vstupné: předprodej 199 Kč, na místě 230 Kč.
* Čtvrtek 14. června: S Pydlou v zádech – autoři Pavel Fiala a Josef Dvořák – od 20.00 hodin. Legendární inscenace s Josefem Dvořákem v hlavní roli. Prostý lidový chytrák se zaplétá v šachové partii mocných… Dále hrají:  Markéta HRUBEŠOVÁ, Rostislav TRTÍK, Karel GULT, Dagmar SCHLEHROVÁ. Vstupné: předprodej 199 Kč, na místě 230 Kč.

Další program:
* Pátek 22. června: Sedmihorská trampská lokálka – hudební přehlídka
* Úterý 3. července: Michal Hrůza a kapela Hrůzy
* Čtvrtek 19. července: Vašek Neckář a Bacily – 40 let
* Čtvrtek 2. srpna: Hradišťan – umělecký vedoucí Jiří Pavlica
* Čtvrtek 16. srpna: Jan a František Nedvědi – Souhvězdí jisker – s doprovodnou kapelou
* Čtvrtek 30. srpna: Michal Prokop & Framus Five

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.