SEDMIHORSKÉ LÉTO 2013: SOUTĚŽ O VSTUPENKY

0

Sedmihorské léto 2013 navazuje na tři úspěšné ročníky, které dokázaly přilákat tisíce posluchačů z Českého ráje, širokého okolí, ale i z celé České republiky. V průběhu sezony se zde představí mj.: František Nedvěd, Miroslav Žbirka, Fešáci s Petrem Novotným, Hana Zagorová s Petrem Rezkem, Josef Zíma a Yvetta Simonová, Jaroslav Svěcený se slovenskou skupinou Cigánski diabli, či Janek Ledecký, ale také a především zahraniční legendy – Opus a Alphaville. Divadelní představení tento rok zastoupí pražské Divadlo Bez zábradlí s francouzskou komedií Blbec k večeři a také hra VSTUPTE! v produkci Agentury Harlekýn.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO 2013?
Pořadatel, firma Kinghouse, do soutěže věnuje na každý koncert vždy sadu vstupenek.
V prvním kole můžete soutěžit o třikrát dvě vstupenky na koncerty:
* JOSEFA ZÍMY A YVETTY SIMONOVÉ – sobota 25. května od 18.30 hodin.
* MIROSLAVA ŽBIRKY – pátek 31. května od 20.00 hodin.
V tomto kole také můžete soutěžit o JEDNU PERMANENTKU na letošní ročník Sedmihorského léta. Zúčastnit se můžete jedné, nebo všech tří soutěží najednou.

Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do pondělí 20. května do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě odpovědi na tyto otázky:
* Jak se jmenuje nejznámější pěvecký kolega Yvetty Simonové? – Zodpovězte v případě, že chcete vyhrát vstupenky na koncert Josefa Zímy a Yvetty Simonové.
* Odkud pochází Miroslav Žbirka? – Zodpovězte v případě, že chcete vyhrát vstupenky na jeho koncert.
* Co prodává firma Kinghouse? – Zodpovězte v případě, že chcete vyhrát permanentku na letošní ročník Sedmihorského léta.
První kolo soutěže bude tedy celkově mít sedm vítězů. Můžete mezi nimi být i vy!

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.