SEDMIHORSKÉ LÉTO 2013 ANEB LEGENDY V ČESKÉM RÁJI

0

S pomalu odcházející zimou se začínají objevovat informace o jarních a letních akcích letošního roku. Sedmihorské léto vstoupí do svého již čtvrtého ročníku a především v letních měsících jde o kýžené rozšíření nabídky, která je v prázdninovém Českém ráji poměrně chudá. Sedmihorské léto je po přesunu Benátské noci do Vesce u Liberce největší akcí v hlavní sezoně minimálně v turnovské části Českého ráje. Lidé se do areálu firmy Kinghouse a motelu Even naučili chodit. Loňská víc než tisícová návštěva například na bratry Nedvědy, fenomenální koncert Václava Neckáře, či závěrečné vystoupení Michala Prokopa – to vše patřilo k tomu nejlepšímu, co se tady vloni v létě konalo. A letos? Koho by před pár lety napadlo, že v Sedmihorkách někdy vystoupí kapela jako ALPHAVILLE, že? A vězte, že to není ani žert, ani nepřijede nějaká skupina rádoby napodobitelů…

PROGRAM SEDMIHORSKÉHO KULTURNÍHO LÉTA 2013

* Pátek 10. května od 20.00 hodin: FRANTIŠEK NEDVĚD A JOSEF ALOIS NÁHLOVSKÝ. Sedmihorské léto 2013 zahajuje pohodovým večerem plným nestárnoucích písniček a zábavy v režii dvou legend z hudební a herecké branže.

* Sobota 11. května od 9.00 hodin: KINGHOUSE DĚTEM – PIRÁTI Z KARIBIKU. Program pro děti, tentokrát na pirátské téma, ve kterém nebudou chybět soutěže o ceny, dovednostní disciplíny či výtvarná dílna. Pestře vybavený dětský koutek pro nejmenší.

* Pátek 31. května od 20.00 hodin: MIROSLAV ŽBIRKA. Přivítejte jaro na jedinečném koncertě cenami ověnčeného zpěváka a skladatele, s kontem plným hitů, jakými jsou „Biely kvet“, „22 dní“, „Atlantida“, „Balada o polných vtakoch“ a mnoho dalších.

* Pátek 7. června od 20.00 hodin: FEŠÁCI s Petrem Novotným a Michaelou Tučnou. Legendární skupina v oblíbeném hudebním pořadu „Tam u nebeských bran“ zahraje  své největší hity a vtipně i vážně zavzpomíná na Michala Tučného i „fešácký“ život.

* Pátek 14. června od 20.00 hodin: HANA ZAGOROVÁ A PETR REZEK s kapelou. Užijte si první letní den s hity „Duhová víla“, „Je naprosto nezbytné“, „Studánko stříbrná“ či „Nešlap, nelámej“, které zazní v podání držitelky několika zlatých Slavíků v doprovodu zpěváka, kytaristy, hudební skladatele, textaře, moderátora a hudební redaktora v jedné osobě.
   
* Pátek 28. června od 20.00 hodin: JOSEF ZÍMA A YVETTA SIMONOVÁ. Spojení nekorunovaného krále české dechovky a stálice populární hudby přináší koncert nejen pro pamětníky. Zazní jejich nejznámější písně i nejslavnější české lidovky, kterými se společně zapsali do srdcí široké veřejnosti.

* Čtvrtek 11. července od 20.00 hodin: OPUS. Rakouská hudební legenda slaví v letošním roce 40 let od svého založení a zahrají  vůbec poprvé v České republice. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost slyšet naživo nesmrtelné hity „Live is Life“, „Eleven“, „Flyin´High“ a mnoho dalších.

* Čtvrtek 18. července od 20.00 hodin: CELESTE BUCKINGHAM. Jedna z nejskloňovanějších mladých zpěvaček poslední doby. Publiku známá jako finalistka Česko-Slovenské SuperStar a především jako zpěvačka megahitů „Never Be You“ či „Run Run Run“.

* Čtvrtek 25. července od 20.00 hodin: JAROSLAV SVĚCENÝ A CIGÁNSKI DIABLI. Nejen Schindlerův seznam, Cigánské husle, Laclairova Sonáta č.3  či Montiho Čardáš přináší energií nabitý koncertní projekt houslisty světové úrovně a cikánské kapely s mistrovskou profesionalitou a s nejlepším světovým cimbálistou v čele.

* Čtvrtek 15. srpna od 20.00 hodin:  ALPHAVILLE. Německá legendární skupina, známá svými megahity „Forever Young“, „Big In Japan“ či „Sounds Like a Melody“. Nesmrtelné písně, které stále slýcháme z rádiového éteru přiveze kapela Alphaville ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister.

* Čtvrtek 22. srpna od 20.00 hodin:  JANEK LEDECKÝ s doprovodnou kapelou ve složení Štepán Smetáček, Dave Mendez, Jana Burášová, Edita Čechová.„Budu všechno, co si budeš přát“, „Na ptáky jsme krátký či „Proklínám“ je jen zlomek hitů od držitele stříbrných a bronzových Slavíků. 

Předprodej vstupenek na všechny koncerty začíná 1. března 2013.

201302221833_vakci_31_013_sedmi

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.