SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012: SOUTĚŽ O VSTUPENKY (III. kolo)

0

Již tři akce má za sebou letošní ročník Sedmihorského kulturního léta. Po květnovém dětském dnu a Folk-rockovém festivalu se tu v pátek 8. června uskutečnil recitál Lenky Filipové. Ten proběhl v příjemné podvečerní a večerní atmosféře, cestu do areálu firmy Kinghouse a motelu Even našlo víc než 300 diváků. Program letošního Sedmihorského léta tím ale není ani v polovině, zveme vás na další akce, a současně můžete soutěžit i o volné vstupenky. Nejbližší program:

n201206211208_vakci_107_012_sedmi* Pátek 22. června: Sedmihorská trampská lokálka – Pacifik, Roháči z Lokte, Petran a kapela. Kapela Pacifik patří mezi české trampské legendy, její historie sahá do 60. let minulého století, v jejích řadách se vystřídala řada špičkových muzikantů. Písničky Roháčů připomínají yukonská plavidla. Je na ně spolehnutí. S tím, kdo jim věří, dokážou proplout pralesem otupění a zabijáckými peřejemi civilizace až do krajin, na které mnozí z nás dávno zapomněli. I Roháči z Lokte patří mezi legendární české trampské skupiny. Pavel Petran a kapela je oproti tomu skupinou mladou – vznikla před několika lety, nicméně se velmi rychle dostala na samou špičku tohoto žánru. Areál firmy Kinghouse a motelu Even v Sedmihorkách, začátek v 18.00 hodin. Vstupné: předprodej 150 Kč, na místě 180 Kč. Děti do 5 let zdarma, od 6 let do 150 cm vstupné 80 Kč.
n201206211208_vakci_108_012_sedmi* Úterý 3. července: Michal Hrůza a kapela Hrůzy
* Čtvrtek 19. července: Vašek Neckář a Bacily – 40 let
* Čtvrtek 2. srpna: Hradišťan – umělecký vedoucí Jiří Pavlica
* Čtvrtek 16. srpna: Jan a František Nedvědi – Souhvězdí jisker – s doprovodnou kapelou
* Čtvrtek 30. srpna: Michal Prokop & Framus Five

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012?
Pořadatel, firma Kinghouse, do soutěže věnuje na každý koncert vždy sadu vstupenek a nově také permanentky na celý program Sedmihorského léta 2012.
Ve třetím kole můžete soutěžit o jednu dvojici vstupenek na koncert Michala Hrůzy, o jednu dvojici vstupenek na koncert Václava Neckáře a dvě permanentky na zbylé akce v rámci letošního ročníku.
Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do středy 27. června do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: Jak se jmenuje nejznámější písnička Václava Neckáře z filmu Alois Nebel? Na lístek napište heslo: Sedmihorky 2012, nezapomeňte uvést svoji adresu a číslo telefonu. Vylosovaným čtenářům budou vstupenky osobně předány ve čtvrtek 28. června v Sedmihorkách.

VÝHERCI DRUHÉHO KOLA SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY
Ve čtvrtek 7. června byly předány volné vstupenky na Sedmihorské kulturní léto z druhého kola soutěže. Permanentku na všechny akce získali: Aneta Cejnarová z Turnova, Granátové ulice a Jan Pařízek z Turnova, Mírové ulice. Dvě volné vstupenky na koncert Lenky Filipové vyhrála Markéta Ševčíková z turnovské ulice K. Světlé a dvě vstupenky na divadelní představení s Pydlou v zádech Kristýna Richtrová ze Žižkovy ulice. Na snímku jsou vítězové, resp. ti, kteří je při předávání vstupenek zastoupili. Na snímku chybí posledně jmenovaná vítězka, která se nemohla na předávání dostavit. Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 89 čtenářů.

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.