SEDMIHORSKÉ KULTURNÍ LÉTO: SOUTĚŽ O VSTUPENKY

0

Na snímku jsou výherci druhého kola soutěže o volné vstupenky na Sedmihorské kulturní léto. Celkem se zúčastnilo 63 čtenářů. Dvě volné vstupenky na Folk-rockový festival získala Eva Havlíčková z Turnova, Máchovy ulice (uprostřed), dvě vstupenky na Dívčí válku patří Jaroslavě Hassové z Žižkovy ulice (tu při předávání zastoupil bratr Martin Beran – vlevo), a konečně dvě vstupenky na Folk-rockový festival získala Ilona Medková z turnovské Máchovy ulice.

Po loňském ověřovacím ročníku proběhne v letošním roce v rámci Sedmihorského léta 2011 hned několik akcí. V areálu společnosti Kinghouse v Sedmihorkách se uskuteční dva hudební festivaly a divadelní představení Dívčí válka se známými hereckými tvářemi, a dopoledne pro děti se soutěžemi, hrami a divadlem Ale-Jo! Program:
* DÍVČÍ VÁLKA – pátek 24. června od 19.30 hodin. Hrají: Miluše Bittnerová, Jindra Kriegel, Miroslav Šimůnek, Tomáš Krejčíř,  Dominika Kadlčková,  Václav Upír Krejčí, Petr Jablonský, Tereza Šefrnová. Vstupné na místě 230 Kč, v předprodeji 199 Kč.

* KINGHOUSE DĚTEM A „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ – sobota 25. června od 8.00 do 12.00 hodin – jedinečná akční nabídka sortimentu společnosti Kinghouse, současně proběhne akce Kinghouse dětem, soutěže, hry pro děti, vystoupení divadélka Ale-Jo! – hudebně zábavný pořad pro děti, projížďky na koních, skákací hrad, trampolína, malování na chodníku, „Amerika“ – malé setkání majitelů historických vozidel. Vstup je zdarma.

* FOLK-ROCKOVÝ FESTIVAL – sobota 25. června od 14.00 hodin. Vystoupí: AG Flek, Spirituál Kvintet, Žamboši, Načas, Marien, Zhasni, Fajnbeat, Petra Šany Šanclová a Koňaboj. Stejně jako minulý rok nebude chybět dětský koutek se spoustou atrakcí. Vstupné na místě 299 Kč, v předprodeji 250 Kč, děti do 140 cm zdarma.

* ROCKOVÝ FESTIVAL – sobota 9. července od 17.00 hodin. Vystoupí: Blue Effect & Radim Hladík, The Cell, Clockwork Ceremony, Nothingham, Alibababand. Vstupné na místě 250 Kč, v předprodeji 199 Kč, děti do 140 cm zdarma.           

 

Více informací najdete na www.sedmihorskeleto.cz

 

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO 2011?

 

Pořadatel, firma Kinghouse, do soutěže věnoval celkem 24 vstupenek. Soutěž o ně probíhá ve čtyřech vydáních novin TvA. Vylosováni budou vždy tři čtenáři.

Ve třetím kole soutěže budeme rozdávat po dvou vstupenkách na Dívčí válku, Folk-rockový festival a Rockový festival. Stačí, když do čtvrtka 23. června do 16.00 hodin na adresu TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručíte v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: Jak se nazývá akce, která se v Sedmihorkách uskuteční v sobotu 25. června dopoledne? Na lístek napište heslo: Sedmihorky 2011. Vylosovaným čtenářům budou vstupenky osobně předány v pátek 24. června, jejich jména se dozvíte v příštím vydání novin a také na internetu!

201105171139_vakci_81_011_sedm

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.