SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012: SOUTĚŽ O VSTUPENKY (IV. kolo)

0

Ve své druhé polovině jsou akce letošního ročníku Sedmihorského kulturního léta. V červenci to byl úspěšný koncert Michala Hrůzy (ZDE), ve čtvrtek 19. července sedmihorský areál čeká vystoupení legendárního Václava Neckáře, mj. držitele ceny Anděl 2012, který zažívá neuvěřitelný comeback na české hudební scéně (začátek koncertu je ve 20.00 hodin). V areálu firmy Kinghouse a motelu Even se v srpnu uskuteční další koncerty:


n201207171046_vakci_228_012_hradistan* Čtvrtek 2. srpna: Hradišťan – umělecký vedoucí Jiří Pavlica, začátek je v 19.30 hodin.
Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou je ojedinělým hudebním tělesem s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z folklóru.

n201207171047_vakci_227_012_nedvedi* Čtvrtek 16. srpna: Jan a František Nedvědi – Souhvězdí jisker – s doprovodnou kapelou, začátek ve 20.00 hodin. Bratři původně založili kapelu Toronto, kterou později přejmenovali na Brontosaury. Posléze působili společně ve Spirituál Kvintetu a s porevoluční pauzou (kdy Jan hrál sólově) je čekala slavná éra, kdy tvořili a hráli jako Bratři Nedvědi. V roce 1996 se konal na pražském strahovském stadionu legendární megakoncert pro sedmdesát tisíc lidí. Od roku 1997 oba vystupovali samostatně. Od roku 2007 zase bratři hrají společně.

n201207171047_vakci_229_012_prokop* Čtvrtek 30. srpna: Michal Prokop & Framus Five, začátek ve 20.00 hodin. Michal Prokop je mužem mnoha zájmů a profesí, známý je především jako zpěvák a kytarista pohybující se přibližně v trojúhelníku žánrů rock – soul – blues. K jeho nejznámějším písním patří Kolej Yesterday.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO 2012?
Pořadatel, firma Kinghouse, do soutěže věnuje na každý koncert vždy sadu vstupenek. Ve čtvrtém kole můžete soutěžit o jednu dvojici vstupenek na Hradišťan, o jednu dvojici vstupenek na bratry Nedvědy a o dvě permanentky. Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do pondělí 30. července do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: Jak se jmenuje primáš folklorního souboru Hradišťan? Na lístek napište heslo: Sedmihorky 2012, nezapomeňte uvést svoji adresu a telefonní číslo.

VÝHERCI VSTUPENEK NA HRŮZU A NECKÁŘE
Ve třetím kole soutěže o volné vstupenky na akce Sedmihorského kulturního léta jste mohli soutěžit o jednu dvojici vstupenek na koncert Michala Hrůzy, o jednu dvojici vstupenek na koncert Václava Neckáře a dvě permanentky na zbylé akce v rámci letošního ročníku. Soutěže se zúčastnilo 78 čtenářů, kteří bezpečně odpověděli na soutěžní otázku: Jak se jmenuje nejznámější písnička Václava Neckáře z filmu Alois Nebel? – Půlnoční.
Dvě volné vstupenky na koncert Michala Hrůzy (úterý 3. července) získala Tamara Bernardová z Loktuše, dvě vstupenky na koncert Václava Neckáře (19. července) obdržela Jaroslava Knížková z Mírové ulice v Turnově (ta na společném snímku výherců chybí – viz nahoře na začátku textu), vždy po jedné permanentce na všechny zbývající letošní akce získaly: Lenka Preislerová ze Čtveřína a Ivana Hozdecká z Přepeř.

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.