SEDMIHORSKÉ FOLK-ROCKOVÉ LÉTO 2010 (A SOUTĚŽ O VSTUPENKY)

0

(Pozor! Důležitá aktualizace – je zajištěna večerní doprava zpět do Turnova!)V sobotu 10. července se v Českém ráji uskuteční malý hudební svátek. Jsou akce, které mají za sebou desítky ročníků, jsou akce nové. Těch je v poslední době ale jako šafránu, pro pořadatele je čím dál složitější přicházet v dnešní době, kdy všude okolo slyšíme výrazy jako ekonomická krize a recese, s něčím novým v místech, kde se nic podobného dříve nekonalo. Proto si tyto akce zaslouží podporu. V sobotu 10. července se v areálu Motelu Even a firmy Kinghouse v Sedmihorkách uskuteční první ročník Sedmihorského folk-rockového léta 2010.

„Už když jsme do tohoto areálu zhruba před dvěma lety přišli, měli jsme představu, že jednou na tomto místě uspořádáme nějakou hudební přehlídku. Areál je výborně dostupný po železnici i silnici, přesto má své kouzlo uprostřed přírody s výhledem na skalní město,“ přibližuje za pořadatele Josef Šorm z firmy Kinghouse. Ten v minulosti organizoval větší hudební akce a přehlídky zejména v okolí Hradce Králové, takže zkušenosti by tu byly. Díky dobrým kontaktům se prázdninový Český ráj může těšit na hvězdy typu Kamelot nebo Blanku Šrůmovou.

„Naším cílem je příjemný festiválek s dobrou a osvědčenou muzikou, kam mohou přijít celé rodiny včetně malých dětí, pro které tu vytvoříme herní koutek. Občerstvení bude rozmanité. Pivo, alkoholické a nealkoholické nápoje, grilovaná masa, klobásy a mnoho dalšího. Základem kromě dobré muziky je i zázemí partnerského Motelu Even a naší firmy. Místo k pořádání podobné akce je to skutečně ideální,“ dodává Josef Šorm.

 

Brány areálu se otevřou v sobotu 10. července již v 16.00 hodin. Ve zhruba hodinových blocích vystoupí nejprve „domácí“, turnovská kapela Pranic, pro kterou je to dobrá příležitost pozvat z blízkého města své fanoušky, v dalším bloku vystoupí pražská kapela Fajnbeat, která pravidelně účinkuje na scénách velkých letních festivalů, jako jsou Prázdniny v Telči, Muzika v Hrádku, Folková růže a dalších hudebních akcích. V hlavním bloku se potom příchozí mohou těšit na Blanku Šrůmovou z legendární Tiché dohody, jedné z nejúspěšnějších kapel nedávné minulosti. Blanka Šrůmová v Sedmihorkách představí z části známý a z části nový repertoár. Muzikantsky vytříbené vystoupení bude lahůdkou festivalu. Na závěr pořadatelé připravili osvědčený Kamelot, kapelu, kterou není třeba mnoho představovat – Zachraňte koně, Země antilop, Čas rozchodů… – písničky, které zná skoro každý. K tomu skvěle šlapající rytmika a aranže, které dokážou diváky strhnout.

 

„Jsme velmi zvědaví, jak místní i návštěvníci Turnovska a Českého ráje první ročník Sedmihorského léta přijmou. Necháme se překvapit,“ shrnul závěrem Josef Šorm.

 

SEDMIHORSKÉ FOLK-ROCKOVÉ LÉTO 2010

1. ročník hudebního festivalu

Sobota 10. července od 16.00 do 23.00 hodin

Kde: areál společnosti Kinghouse a Motelu Even v Sedmihorkách

 

Program:

Pranic

Fajnbeat

Blanka Šrůmová

Kamelot

 

Vstupné: 199 Kč, v předprodeji 170 Kč, děti, ZTP a vozíčkáři vstup zdarma! Předprodej vstupenek: pobočky Kinghouse Sedmihorky a Jičín,  Motel Even Sedmihorky, Elektro Helia Turnov, KIS Lomnice, KaB Music Jičín, Aion Music Club Lomnice nad Popelkou. Více také na www.sedmihorskeleto.cz

Aktualizace:
V době od 22.00 do 23.30 hodin je zajištěna autobusová kyvadlová doprava Sedmihorky – Turnov náměstí. Cena za osobu 15 Kč.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÝ FESTIVAL?

Nic jednoduššího, stačí, když do čtvrtka 8. července 16.00 hodin na adresu TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručíte v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: V areálu jaké firmy se uskuteční Sedmihorské folk-rockové léto 2010? Na obálku napište heslo: Sedmihorky. Na tři vylosované čtenáře čekají vždy dvě vstupenky, které jim budou osobně předány v pátek 9. července!

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.