VÝHERCI PRVNÍHO KOLA SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY NA SEDMIHORSKÉ LÉTO

0

Máme za sebou první kolo soutěže o volné vstupenky na pořady letošního ročníku Sedmihorského léta (ZDE), které se odehrávají v areálu firmy Kinghouse a Motelu Even. Na koncert Yvetty Simonové a Josefa Zímy se zadarmo podívají: Hana Matoušková ze Žďárku, Světla Hlubučková z Modřišic a Anna Drbohlavová z Příchvoje. Vítězové volných vstupenek na koncert Miroslava Žbirky: Martina Hančilová z Turnova, Žižkovy ulice, Petr Sandleiter z Turnova, Diamantové ulice a Irena Zajícová z Kotelska. Všichni tito výherci získali vždy po dvou vstupenkách. Permanentku na všechny letošní akce (mimo zahraničních kapel) získal Miloš Podzimek z Turnova, ulice Zd. Nejedlého. Gratulujeme. Celkem se prvního kola soutěže zúčastnilo 83 čtenářů.

n201305220939_vakci_118_013_sedmiNovinkou je spolupráce pořadatele se společností BusLine, a. s., která spočívá v autobusové dopravě na koncerty Miroslava Žbirky, Hany Zagorové a Petra Rezka a kapel Opus a Alphaville. První autobus vyjede od terminálu ČD v Turnově v 18.40 a zastavuje na autobusovém nádraží (18.45), U masny (18.48), a na Výšince (18.50). Druhý autobus vyjíždí od terminálu v 19.10 hodin a zastavuje na zastávkách jako první spoj. Zpět autobusová linka odjíždí po skončení akce. Zpáteční jízdné činí symbolických 10 Kč.

Šňůra koncertů a divadelních vystoupení již byla zahájena, na co se můžete těšit nyní?

* Sobota 25. 5. 2013 od 18.30 hodin – Sedmihorské léto – JOSEF ZÍMA A YVETTA SIMONOVÁ. Spojení krále české dechovky a stálice populární hudby přináší koncert nejen pro pamětníky. Zazní jejich neznámější písně i nejslavnější lidovky, kterými se společně zapsali do srdcí veřejnosti. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště.Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 170 Kč, na místě 230 Kč.

* Pátek 31. 5. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – MIROSLAV ŽBIRKA. Jedinečný koncert slovenského zpěváka ověnčeného mnoha prestižními cenami. Nenechte si ujít tuto legendu naživo v Sedmihorkách. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse. a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 360 Kč, na místě 430 Kč.

* Pátek 7. 6. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – FEŠÁCI S PETREM NOVOTNÝM A HOSTEM MICHAELOU TUČNOU. Legendární skupina v oblíbeném pořadu „Tam u nebeských bran“ zahraje své největší hity a vtipně i vážně zavzpomíná na Michala Tučného i „fešácký“ život. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště.Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 230 Kč, na místě 290, Kč.

n201305220939_vakci_119_013_sedmi* Pátek 14. 6. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – HANA ZAGOROVÁ S HOSTEM PETREM REZKEM A KAPELOU JIŘÍHO DVOŘÁKA. Držitelka několika zlatých Slavíků v doprovodu zpěváka, kytaristy, textaře a moderátora v jedné osobě. Během večera zazní notoricky známé hity „Duhová víla“, „Je naprosto nezbytné“ či „Studánko stříbrná“. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 360 Kč, na místě 430 Kč.

* Sobota 22. 6. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – Divadelní představení VSTUPTE! Herecký koncert výjimečných českých herců Petra Nárožného, Ladislava Mrkvičky, Jana Čenského a Libuše Švormové v lidsky dojemné komedii slavného autora Neila Simona o nekončících patáliích dvou klaunů na penzi. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 290 Kč, na místě 360 Kč.
 
* Čtvrtek 11. 7. 2013 od 20 hodin –Sedmihorské léto – OPUS. Rakouská hudební legenda slaví v letošním roce 40 let a zahraje v našem kraji vůbec poprvé. Nenechte si ujít jedinečnou možnost slyšet naživo hity jako „Live is Life“, „Flying High“, „Eleven“ a mnoho dalších. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 450 Kč, na místě 490 Kč.

* Čtvrtek 25. 7. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – JAROSLAV SVĚCENÝ A CIGÁNSKI DIABLI. Energií nabitý koncert, záplava perfektně odehraných tónů a virtuózní souznění. Dosud neznámý rozměr dostávají skladby „Schindlerův seznam“, „Cigánské husle“ či „Montiho Čardáš“. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 330 Kč, na místě 390 Kč.

* Čtvrtek 8. 8. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – Divadlo Bez zábradlí – BLBEC K VEČEŘI. Jak si udělat legraci z lidských nectností? Francouzská legendární komedie plná ztřeštěných situací. V režii Jiřího Menzela s brilantními hereckými výkony Václava Vydra, Josefa Cardy, Rudolfa Hrušínského, Veroniky Freimanové, Jany Švandové, Zdeňka Žáka a Jany Bouškové. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště.Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 290 Kč, na místě 360 Kč.

* Čtvrtek 15. 8. 2013 od 20 hodin – Sedmihorské léto – ALPHAVILLE. Německá legendární skupina známá svými megahity „Forever Young“, „Big In Japan“ či „Sounds Like a Melody“. Nesmrtelné hity, které stále slýcháte z rádiového éteru, přiveze skupina Alphaville ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse  a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 590 Kč, na místě 690 Kč.

* Čtvrtek 22. 8. 2013 od 20 hodin – SEDMIHORSKÉ LÉTO – JANEK LEDECKÝ s doprovodnou kapelou. Koncert držitele stříbrných a bronzových Slavíků, ve kterém nebudou chybět ani nejznámější písně „Budu všechno, co si budeš přát“, „Na ptáky jsme krátký“, „Proklínám“, či „Pěkná, pěkná, pěkná“. Program se koná za každého počasí, zastřešené hlediště. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 260 Kč, na místě 330 Kč.

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.