BYLA OTEVŘENA PRVNÍ PRODEJNA REGIONÁLNÍCH PRODUKTŮ V ČESKÉM RÁJI

0

V pondělí 23. března byla v Turnově na Trávnicích slavnostně otevřena první prodejna regionálních produktů v Českém ráji. Své síly, úsilí a finance zde spojili čtyři držitelé certifikátu „Regionální produkt Český ráj“ – Mlékárna Příšovice, a.s.,  Lomničan, a.s., Moštovna Lažany s.r.o. a Bioovoce a zelenina Verich. V nové prodejně dostanete čerstvé sýry a mléčné výrobky, uzeniny a masné výrobky, vyhlášené přírodní mošty a bioovoce.

Jak na setkání řekl předseda Sdružení Český ráj Aleš Hozdecký, regionální výrobce bychom měli podporovat. Nejenže jsou mnohdy významnými zaměstnavateli v regionu, ale jsou také nositeli tradic a výrobních postupů našich předků. Prodejna by také měla v turistické sezoně přilákat návštěvníky regionu, kteří mají zájem ochutnat místní speciality. Nový obchůdek nabízí široký sortiment vždy čerstvých a kvalitních lahůdek a potravin z Českého ráje za podnikové ceny.

 

Další podrobnosti o projektu „Regionální produkt Český ráj“ získáte na internetových stránkách Sdružení Český ráj www.cesky-raj.info v sekci Regionální produkt. (Není bez zajímavosti, že prodejna zaměřená na řemeslné výrobky místních výrobců začala fungovat také v Semilech, jde o Galerii XY, kterou najdete v Husově ulici čp. 22.)

Související články (celkem 34)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.