MODRÝ KOCOUR 2016 V NOVÉM!

0

Od čtvrtka 25. do neděle 28. února se můžete těšit na největší divadelní svátek Turnovska, divadelní festival Modrý kocour, který se koná tento rok už po jednadvacáté! Do Turnova se sjedou nejlepší amatérské soubory z Libereckého kraje a přilehlých regionů. Každoroční svátek přiláká bezmála tři stovky divadelníků. Nabídka je stejně jako každý rok pestrá. Na Kocourovi najdete jak komedie, tak i dramata a experimentální představení, které zpravidla patří k tomu nejzajímavějšímu na celém festivalu.

21. ročník chce představit Kocoura v novém kabátě. Jeho novým ředitelem se stal Mario Kubaš, kterého můžete znát ze zpravodajství České televize nebo jako herce (např. Pusinky, U mě dobrý). „Modrý kocour je významným divadelním svátkem v České republice, o kterém se ví daleko za hranicemi Českého ráje. Mým prvním cílem je, aby se festival stal i festivalem Turnovanů. Doufám, že nový výrazný vizuál festivalu a nabitý program přitáhne do městského divadla a Kulturního centra Střelnice mnoho diváků. Že festival má své jméno dokazuje i zájem sponzorů. Velice mě těší nemalá finanční podpora firem Agro Sychrov, a. s., a Rekuper s. r. o. “

Vstupné na představení na největší krajskou divadelní přehlídku je jednotné 60 Kč, kromě představení slavného profesionálního divadla Spitfire Company, kde zaplatíte 100 Kč.

Související články (celkem 33)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.