MODRÝ KOCOUR OPĚT VYTAHUJE DRÁPY! TĚŠTE SE!

0

Od úterý 21. do neděle 26. února se Turnov promění v centrum českého amatérského divadla, které sem přiláká stovky divadelníků. Po dvaadvacáté se rozvrní turnovské divadlo a Střelnice pestrou nabídkou studentských představení, komedií a divadelních experimentů. „Je to hrozně živé prostředí nabité energií a otevřeností. Minulý rok jsem na festival pozval pár mých nedivadelních a neturnovských přátel a tento rok jedou všichni znova. To mě vždycky nejvíce potěší, když lidi, co běžně nechodí do divadla, propadnou atmosféře Modrého kocoura,“ vysvětluje ředitel přehlídky Mario Kubaš, který festival převzal minulý rok.

Festival vloni zažil rekordní návštěvnost, do sedadel usedlo bezmála 1 700 lidí. „Hlavní cíl byl ukázat prstem na toho výstavního kocoura, kterého máme v tomto skvělém kulturním městě! Jeho výstavní kožich se líbí nejen divákům, ale i předním firmám Turnovska, které oceňují význam festivalu pro kulturní turismus města. Toho si hrozně vážíme!“ dodává Kubaš.

Tento rok festival podpoří opět nejen Agro Sychrov, a. s., a Rekuper s.r.o., ale navíc Mlýn Perner, známý celorepublikově svou skvělou moukou a KV Final s.r.o., jeden z největších zaměstnavatelů na Turnovsku.

Modrý kocour tento rok bude myslet více na děti, v rámci „Dětského kocoura“ přibude navíc další pohádka a divadelní dílnička pro nejmenší. Vstupné na jednotlivá představení na jeden z největších českých divadelních festivalů bude 60 Kč, permanentka v předprodeji na 26 představení bude stát pouhých 300 Kč. A i tento rok se diváci mohou těšit na Kocouří inspiraci  – lahůdku profesionálního divadla Kartel, představení Nomád.

Související články (celkem 26)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.