MODRÝ KOCOUR STARTUJE UŽ 21. ÚNORA

0

V pořadí 23. ročník divadelního festivalu nabídne rekordních 24 představení. Kampaň bude probíhat na téma: Neboj se, následuj svůj instinkt, buď kočka, buď kocour! „Modrý kocour jako vždy nabídne to nejlepší z amatérského divadla, několik představení z Hronova. Dětský kocour uvede celkem tři pohádky. Přijede profiloutkářský soubor Toymachine, který je absolutní profesionální špičkou v republice, těžko by se hledalo něco lepšího. Slavnostní zahájení bude opět velkým překvapením, uvidíme, čím zase překvapíme publikum,“ zve ředitel festivalu Mario Kubaš.

„Bude to maso, protože správné umění je maso!“ prozrazuje další leitmotiv festivalu jeho ředitel. V rámci slavnostního zahájení vystoupí Anička Duchaňová, která odkryje taje ženského hereckého světa. Festival začíná již ve středu 21. února a každý den přinese něco zajímavého. Třeba sobotní večer bude večerem legend českého divadla – Bílé divadlo Ostrava a Divadlo Kámen. Poprvé bude i hudební program – experimentální rapová formace Mutanti hledaj východisko, která vyprodává velké pražské kluby, a DJ Mardoša (Tata bojs). Opět proběhnou i divadelní dílny pod vedením Michala Samira, působícího v Londýně.

Organizátoři očekávají, že poprvé překonají návštěvnost 2 500 diváků. Modrý kocour je po Hronovu největším festivalem českého amatérského divadla v České republice, probíhat bude od středy 21. do neděle 25. února v turnovském divadle a na Střelnici.

Více na www.festival-modry-kocour.cz.

Související články (celkem 33)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.