DĚTI ZE ZŠ ALEŠOVA SLAVILY LETOS MASOPUST NETRADIČNĚ

0

Hudba, zpěv, občerstvení, děti a dospělí – mnoho příchozích mělo možnost ve středu 21. února dopoledne zhlédnout masopustní veselí u prodejny Billa v Turnově II, které připravilo odloučené pracoviště ZŠ Skálova v Alešově ulici. „Masopustní veselí pořádáme mnoho let, chceme potěšit tímto zvykem i spoluobčany v Turnově II, kde přece jenom tak široká nabídka kulturního vyžití není,” vysvětluje Vendula Bičíková, učitelka, která je režisérkou této akce (na titulním snímku), a dodává: „Letos jsme udělali trochu změnu, nechodili jsme po školkách jako v minulých letech, ale nacvičili jsme jedno velké představení pro celý Turnov II.”

Masopust v Turnově II letos netradičně v přednádražním prostoru

Na 200 dětí ze školy v Alešově ulici, učitelky i vychovatelky došly průvodem od školy až k prodejně Billa, kde již čekali zvědaví přihlížející. „Společně jsme si všichni zazpívali, zatancovali, příchozí také ochutnali masopustní dobroty, které pro ně připravily maminky a babičky našich žáků! Těm moc děkujeme,” chválí ochotu rodičů Vendula Bičíková.

Akce se vydařila, sluníčko vytáhlo ven nejenom děti z okolních školek, ale i obyvatele Turnova II. Děkujeme všem za přízeň!
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.