FILMOVÝ VÍKEND 2021

0

Druhý srpnový víkend (pátek 6. až neděle 8. srpna) bude v Turnově i letos patřit všem filmovým nadšencům! Těšit se můžete na pět letních novinek a jednu filmovou legendu.

Letošní filmový víkend zahájí v pátek nejnovější komiksovka Marvelu BLACK WIDOW, na kterou naváže pokračování akční komedie s Ryanem Reynoldsem a Samuelem L. Jacksonem ZABIJÁKOVA ŽENA & BODYGUARD. Noc zakončí akční thriller Guye Ritchieho ROZHNĚVANÝ MUŽ.

Sobotní noc odstartuje nový SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL Jamese Gunna (režiséra Strážců galaxie), který bude v kinech teprve třetím dnem. Noc bude pokračovat akční peckou NIKDO od tvůrců Johna Wicka a celý víkend exkluzivně zakončí jeden z nejdůležitějších milníků historie filmu – KLUB RVÁČŮ režiséra Davida Finchera.

Areál letního kina bude otevřen oba dny v 19.00 hodin. Samotný filmový program bude zahájen přibližně ve 21.15 (až se dostatečně setmí) a končí přibližně ve 4.00 hodin. Během obou filmových maratónů na vás čeká bohaté občerstvení z grilu včetně hamburgerů a samozřejmě místní svijanské pivo.
Dvoudenní vstupné v předprodeji 330 Kč, jednodenní v předprodeji 220 Kč, dvoudenní vstupné na místě 380 Kč, jednodenní vstupné na místě 270 Kč. Vstupenky je možné zakoupit online nebo osobně na recepci KC Střelnice a na pokladně letního kina ve Skálově ulici.
Romana Holubová, Kulturní centrum Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.